İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

updated patladı mı?

R

rolfgrin

Misafir
merhaba arkadaşlar,

son 2-3 gündür updated'da tıklama ve para kazanma bakımından ilerleme kaydeden var mı acaba?

sponsored link çıkmıyordu bunun farkındaydık ama para kazanmaya devam ediyorduk en azından, şimdilerde o da yok

konu hakkında gerçek bilgisi olan varsa sevinirim.

R

rolfgrin

Misafir
durma sorunu herkeste var sanırım, 2 hesabım var ikisi de durdu. bir arkadaşım da aynı sorunu yaşıyor, sen de öyle

geçtiğimiz ayın 17'si ve civarında, belki sadece benim siteme özel bir durum bilemiyorum, bu şekilde yavaşlamıştı kazanç, bununla aynı durum olduğunu zannetmesem de öyle olduğunu umuyorum.

işin kötü yanı, updated.com adresini yazıp arama yaptığınızda da sponsorlar çıkmıyor, adamlar ciddi şekilde sorun yaşıyor sanırım.

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Forumdaki W3BM4ST3R nickli arkadaş heklemiş olabilir, dikkatli olun arkadaşlar (cıızzz!?!?). :p

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
updated kullananlar bu tarz sorunlar olduğunu söylüyolar düzelir heralde düzelmese bile ödemeleri yapıp da toplarlar çantaları

R

rolfgrin

Misafir
sorun kaz gelecek yerdeki tavuğun ölmesi değil, böyle iyi kazandıran bir sponsorun kapanmasını buradan para kazanan kimsenin isteyeceğini sanmıyorum
umarım kısa süre sonra düzelir

N

nothing

Misafir
evet linkler boş ancak yinede para kazanmaya devam ediyorduk en azından.. 2 gündür falan o da durdu, sanki hiç tıklama olmuyormuş gibi gösteriyo paneller

togan1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
baba benim 1 ve 2 olarak değişir ama dün 6 tık saymıs .... Bekliyoruz Bakalım..

Duyduma Göre:Updated Sponsor Bulamıyormus.... Bazı webmaster arkadaşlarımızın maldur olması.Hak edilen Paraların updated tarafından verilmemesi Sponsorlarıda updatede bakıslarını değiştirdiğini güven duymadıgını Duydum

W

www_hitmp3tr_com

Misafir
e tabiki paraları ödemezse millete ota moka çok tıklamaya dayanamayıp hile ile suçlarsa milleti. sponsorlarda onu şutlar.

büyük ihtimalle parası ödenmeyenlerin şikayetleri yüzünden sponsorlar bırakmıştır updatedi.

şimdi bu kadar kötü durumdaysa elimdeki updated çekini bankaya vereyimmi?

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaw adaletmi bu, 45 dolarda kaldım aglıycam walla, 50 olup cekim geldikten sonra patlasaydı keske, hersey eskisi gibi halen sponsor yerleri bos

togan1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kardes benim gecen aydan 175 dolar uctu bu ayda 70 dolarda boomladı

R

rolfgrin

Misafir
Updated sponsorlarını yitirdi, aslında bu işlem çok zaman önce oldu fakat tahminimce mevcut "affiliate"lerini kaybetmemek için bir süre daha sponsorlarına tıklanmamasına rağmen risk alarak para vermeye, en azından para veriyor gibi gözükmeye devam ettiler.

Şu anda geldikleri nokta malesef risk almalarını göze alacak kadar iyi değil tahminimce.

Aklımı kurcalayan bir şey var acaba deneyen oldu mu bilmiyorum, Amerika'dan bağlanan bir arkadaşımız var mı? Ya da proxy ile baksak, sponsorları Amerika dışına kapatmış olma ihtimalleri çok yüksek diye düşünüyorum.

alca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
şunu söleyebilirim update kesinlikle bitti ondan umudunuzu kesin derim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5