İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Updated Sorunu?

T

The_Saint

Misafir
ya arkadaşlar bu update de para kazandıran kelimeler hangileri

mavilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bana 2 çek yolladılar bankaya verdim çeki bankaya verdikten 2 gün sonra hesabımda kırmızı yazı çıktı bankadan haber geldi şerefizler ödemiyormuş parayı 50milyon iade masrafı aldı banka zarara soktular hiç yoktan

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mavilim' Alıntı:
bana 2 çek yolladılar bankaya verdim çeki bankaya verdikten 2 gün sonra hesabımda kırmızı yazı çıktı bankadan haber geldi şerefizler ödemiyormuş parayı 50milyon iade masrafı aldı banka zarara soktular hiç yoktan

mavilim, seninki traji-komedi olmuş

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mavılım
oalyın gelışımıyle kırmızının alakası yok
kırmızı yazı çıksa değişmez odemenı alırsın sen,
senın yanıldığın nokta updated odemelerı için çek çok uzun bir yol alıyor artık o yuzden çoğu banka çok uzatıyor hatta almıyor çekı,

updated den 1 ayda 520 doalr yaptım, ayın 29 unda kırmızı yazı geldı defalarca uye olup çek aldım belkıde ama ufak rakamalr kaldıkı bu ufak rakamalr eskıden yıne ıyıydı şimdi pek işe yaramıyor masrafa gidiyor hepsi...

mavilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ödeme yapmamiş karşı taraf tekrar postayla cevap geliyormuş anlamadım gitti bekliyoruz.

R

rolfgrin

Misafir
düzenli olarak 3 kere ödeme aldım (Çek değil, "ödeme")
şu anda updated kazandırmıyor çünkü aramalarda reklam çıkmıyor

togan1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Updated.com Suan Çalışmıyor Günlük 1 Tık Sayıyor.Sanırım HErkezde Öyle..

İngilizcesi İyi Olan biri Mail Atsada Ögrense

R

rolfgrin

Misafir
@togan1903

sen updated'a yazıp da cevap alan biriyle karşılaştın mı :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5