İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Updated'ın bayıntı halleri :)

E

erotikbul

Misafir
Updated'ın KAZIKlama Halleri

Merhabalar,

Updated, yamum yumuk, 4/5 ayda bir ödüyor. Orası okey.. Tamam sitelerimizde de kullanıyoruz temiz, güzel olarak. Hile yapmadan tabii ki.

Ama hesaplardaki gelir artınca, hile yaptığınızı düşünüyoruz demesi, bence hakaret gibi.

Bazı kelime değişiklikleri, verilen linklerin düzeltilmesi ile adamların kurallarına uygun değişikler ile gelirim 2/3 dolar arttı. 12/13 $ oldu günlük. Ama o da ne gene bir alert.

ALERT: Your clicks are being reviewed and this suggests that you have delivered multiple clicks from the same IP. This is not allowed and those are considered fraudulent clicks. We will determine if your account will be re opened depending on various other factors. Check back again in a few days.

3 aydan beri ilk çekimi geçen hafta yolladılar, hala yolda sanırım o. Ama 10 gün içinde, kafalarına göre alert çıkartmaları hoş değil. Hadi anlayınca kaldırıyorlar ama, boşu boşuna sinirini bozuyorlar adamın.

Neyse böyle de güzel ama.. :) Aması o işte :p

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Aynı IP adresinden tıklamalar yapılmış diyor. Öyle bir olay yoksa zaten endişelenmenin anlamı yok. Ama varsa da bir an önce durdurmak lazım tabi ki.

E

erotikbul

Misafir
Tabii ki hile yapmıyorum. Ancak yarı-güvenilir olduklarını da bilmekteyiz. Ayrıca dedikleri şeyin olma ihtimali çok çok az ve o klasik bir mesaj. Artış oldugu gün hemen koyuyorlar, yani onu. Tabii ki anlayınca, heme nkaldırıyorlar ama durum sıkıcı. :)
Bayıyor yani. :(

Yoksa hiç bi sorun yok ama kimsenin hoşuna gitmez böyle durumlar, emin olun.

E

erotikbul

Misafir
Ayrıca hala gitmedi yazı. Gecen sefer çıktıgında bundan daha az süre beklemiştim.

zeynelkoc, alicanorg bunun kendileridne de çıktıgını söylemişlerdi. Başak kimlerde çıktı acaba ?.. Ve kaç kere çıktı ?.. Endişe etmemin sebebi, bu şekilde hesabı bırakıp hesaba yatabilecek olmaları. Geçmişde bir kaç örneği var.

Haymac

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Bizde (mp3lerim.com) 1 gun cıktı sadece.

feverinlove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya benim updatedimden sadece gunluk 20-30 click aliyorum gunluk hitim 2500 tekil civarinda...
www.cherez.com a bakip reklam linklerini nasil degistirebilirim soylermisiniz? Bu arada ref="nofollow" kullanabilirmiyiz?

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya benım 250 doalrım vardı ayın 25 ında o yazı bı çıktı tam 7 kere mail attım ıstatıstıkler fıla her şey dahıl 4 aydır aynı yazı var 250 doların uzerıne ne guzle yattılar... o yazı çıakr ve 1 hafta içinde kaybolmasa analyın paralar uçtu bende solemesı

E

erotikbul

Misafir
Öyle bir sakatlık yaparlarsa, alışkanlık haline getirdiklerinin göstergesi olur. Çünkü hiç ama hiç bir şekilde aksi bir durumun yok. Ve bu 2. çıkışı. Bakalım ne gösterecek. Ayrıca 27 saat fln oldu su andan itibaren çıkması..

Aylık 200 / 300 arası da kazancım vardı orada. İlk çeki de yazdılar. Neyse ne olacak bakalım..

E

erotikbul

Misafir
İlk çek yolda zannedersem. Büyük ihtimalle bu aralar gelecek. Neyse benim hesap hala aynı. Bakalım yarın ne olucak..

B

besturk.net

Misafir
Carried Over Earnings
8 / 2004 130.95 154.53 PAID

yazıyor bende ne bu yani 154 $ mı göndermişler bana ??
eğer öyleyse 4 aydır neden gelmedi ??

E

erotikbul

Misafir
Sanırım Updated paramın üzerine yatmak üzere. Bugünün oazar olmasına bağlamak istiyorum olayı ama hiç de umutlu değilim. 2 Gündür hesabım kapalı.

Aslında olay şöyle oldu sanırım. Hiti çok iyi sitelerimden birine, updated'ı eklemeyi unutmuşum. Ve 4 gün önce ekledim. Günlük kazancım 8/9 $dan 12 $ oldu ortalama olarak. Bu değişiklikden 2 gün sonra herkesde çıkan yazıdan çıktı. Ve bu daha önce de bir kez çıkmıştı. (3 aylık hesabımda)

Bu yazıyı, iyi kazanan herkese çıkarıyorlar ve hile olmadığını anlayınca geri çekiyorlar. Ben kesinlikle hile yapmıyorum. Herkes gibi, seçtigim kelimelere Link veriyorum. Herkes böyle yapıyor ama buna izin de veriyorlar.

Ve daha önce bu şekidle bazı hesaplara yattıkları da düşünülürse, hesabımı yediler gibi duruyor...! Neyse bakacağız. Umarım, böyle bir şerefsizlik yapmazlar ve hafta sonu olduğu için inceleme kalkmamıştır :(..

dedektif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben de kelimelere link verince, kazancım neredeyse ikiye katlıyor ama hemen kırmızı yazı çıkıyor. Gerçi kelimelere link vermeyi bıraktım ama yine de 1 haftadır kırmızı yazı var.. Maillere de cevap vermiyolar.
Aslında Telekom'un, e-kolay'ın kullanıcılarını proxy üzerinden nete çıkarması mahvediyor bizi.. Updated hile yaptıgımızı sanıyor..

E

erotikbul

Misafir
Evet, Updated mağdurları artıyor. TT'nin proxyleri bir yana adamların şerefsizlikleri kaldığı yerden devam ediyor sanırım. Bu şekilde kapattıkları hesapları bir daha açmıyorlar sanırım.

Bari paralarımızı gönderseler..

E

erotikbul

Misafir
Evet, bugün de tık yok..
Hesabımızın üzerinde yattılar.! Ama Turl telekomun yamuklugu ama bunların şerefsizliği. Maile cevap atacaklarını zannetmiyorum. Ne yapacağım ? Yarın öbürgün size de olacak büyük ihtimalle o zaman ne olacak?

E

erotikbul

Misafir
Updated hesabım geri açıldı.. :) Ama bir hafta boyunca, koydukları saçma yazıyı görmek hiç de iyi dğeildi yani hiçbiriniz yaşamak istemezsiniz söyleyeyim :D

Neyse böyle devam..

dedektif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eg-zotikbul' Alıntı:
Updated hesabım geri açıldı.. :) Ama bir hafta boyunca, koydukları saçma yazıyı görmek hiç de iyi dğeildi yani hiçbiriniz yaşamak istemezsiniz söyleyeyim :D

Neyse böyle devam..

Maillere cevap vermeleri ya da hesabı açmaları için ne yapmak gerekiyor? Aralık ve Ocak ayı alacağım olmasına rağmen siteden banneri kaldırdım bugün. 10 gündür kırmızı yazı gitmedi.. Ne öküz adamlarmış bunlar anlamadım..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi