İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Upload Download VPS 1 GB RAM 100 GB HDD Unmetered Trafık 30 TL Aylık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ElegantHosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ana Sunucu Özellikleri:
İşlemci: Intel Quad Core Xeon E5420 @ 2.50 GHz
RAM: 32 GB DDR2
Harddisk: 2 x 1000 GB SATA2
İşletim Sistemi: Windows 2003
VDS programı: VMWARE

NOT : ANA SUNUCUDAN 4 ADET BULUNMAKTADIR ÖZELLİKLERİ AYNIDIR

Intel Quad Core Xeon E5420 işlemci (%15 garanti, %30 işlemci limiti)
1024 MB RAM
100 GB Alan
Unmetered Trafik
Windows 2003 İşletim Sistemi

Fiyat: 30 TL

Web: http://www.eleganthosting.net.tr
İletişim Msn : [email protected]
Adres: Kocaeli Gebze Güzeller Mahallesi Bahar Caddesi 957 Sokak No :3
Gsm : 0536 865 37 77
Tel : 0262 644 19 21
YS : 523

DincerAydogdu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
29
Port hızı ve sunucuların barındığı datacenter neresi acaba. Bir de test için 100mb'lık bir dosya verebilir misiniz?

Serseri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tavsiye etmiyorum arkadaşlar pişman olursunuz 1 ayda 100 kere değişiyor :)

ElegantHosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tavsiye etmiyorum arkadaşlar pişman olursunuz 1 ayda 100 kere değişiyor :)

size göre hep değişiyor ama başkalarına göre hep aynı yer ve kalıcı hizmet sonuç olarak sizi memnun edemediğimiz gibi her konuyada bizi karalama hakkına sahip değilsiniz bu sektörde olduğunuz gibi zaman diliminde sizinde çok sorunlar yaşıcağınızı unutmanınızı tavsiyede bulunduğumu biliniz...

Serseri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
size göre hep değişiyor ama başkalarına göre hep aynı yer ve kalıcı hizmet sonuç olarak sizi memnun edemediğimiz gibi her konuyada bizi karalama hakkına sahip değilsiniz bu sektörde olduğunuz gibi zaman diliminde sizinde çok sorunlar yaşıcağınızı unutmanınızı tavsiyede bulunduğumu biliniz...

Bana göre evet devamlı değişiyordu. Her konuda karalamaya yönelik mesaj yazdığımı hatırlamıyorum sadece bu konuda yazdım oda arkadaşları bilgilendirmek için ben yaşadım onlarda yaşamasın diye.Sizinde söylediğiniz gibi bu sektörde olduğum için kişilerin bu tür sorunlar yaşamasını istemem o yüzden kısada olsa bir yorum yazayım dedim sonra pişman olmasınlar istedim pardon kötü bişeymi söyledim ? Neyseki benim tehtit ile işim olmaz konunuza yorum yazıldı diye gelip msnden tehtitle olmuyor bu işlerde :) Siz işinize devam edin umarım başka mağdur olan çıkmaz ;)

Bu arada r10 danda banlanmışsınız..Nedense pek iç açıcı değilsiniz r10 da :)

T

trgy

Misafir
Bir sorun yaşamış iseniz bu sorunu kendi aranızda halledebilirsiniz, eski müşterilerin görüşleri ise illa ki iyi olmak zorunda değildir. Bir sorun olmuştur sizle anlaşamamıştır bu yüzden bilgilendirme amaçlı yazmıştır.

ElegantHosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bana göre evet devamlı değişiyordu. Her konuda karalamaya yönelik mesaj yazdığımı hatırlamıyorum sadece bu konuda yazdım oda arkadaşları bilgilendirmek için ben yaşadım onlarda yaşamasın diye.Sizinde söylediğiniz gibi bu sektörde olduğum için kişilerin bu tür sorunlar yaşamasını istemem o yüzden kısada olsa bir yorum yazayım dedim sonra pişman olmasınlar istedim pardon kötü bişeymi söyledim ? Neyseki benim tehtit ile işim olmaz konunuza yorum yazıldı diye gelip msnden tehtitle olmuyor bu işlerde :) Siz işinize devam edin umarım başka mağdur olan çıkmaz ;)

Bu arada r10 danda banlanmışsınız..Nedense pek iç açıcı değilsiniz r10 da :)

şimdi şuraya senin msnede en son yazdığın bi cümleyi yazıyım tehtit kelimesine karşı

(23:09) ' ✿Seяѕeя-i .ιll: ben gülmüyorum 15 dk yakınımdasın no problem :)
sen gebzede ben tütünçiftlikte :)

sen bu lafına rağmen açıkçası seni kahale almadım yani ben seni tehtit etmedim ama sen beni ettin onun için daha fazla parmaklarımı yoramıcam ve sana burdan yazamıcam gerekeni yaptığım şey ise tibe başvurdum hakkında + lisansız vbulletin kullandığın içinde vbulletin.com report ettim buda benden sana güzel bi jest olsun r10 dan neden banlandığımı merak ediyorsan başkaları gibi yalaka olmayıpta en kralına kafa tuttuğum içindir

Serseri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şimdi şuraya senin msnede en son yazdığın bi cümleyi yazıyım tehtit kelimesine karşı

(23:09) ' ✿Seяѕeя-i .ιll: ben gülmüyorum 15 dk yakınımdasın no problem :)
sen gebzede ben tütünçiftlikte :)

sen bu lafına rağmen açıkçası seni kahale almadım yani ben seni tehtit etmedim ama sen beni ettin onun için daha fazla parmaklarımı yoramıcam ve sana burdan yazamıcam gerekeni yaptığım şey ise tibe başvurdum hakkında + lisansız vbulletin kullandığın içinde vbulletin.com report ettim buda benden sana güzel bi jest olsun r10 dan neden banlandığımı merak ediyorsan başkaları gibi yalaka olmayıpta en kralına kafa tuttuğum içindir

Aşağıdaki Resim Açıklar msnde ne yazdıklarınızı ;

eleganthostingrezillik.png

Sen müşterilerinin mesajlarını bile kahale almıyorsunki kalkmış birde burda bana seni kahale almadım diyorsun.İstediğinizi yapın benim alnım ak. lisanssız vbulletin kullanmıyorum Allah 'a şükür :) R10 dan neden banlandığınızda beni ilgilendirmiyor.Ben arkadaşları bilgilendirmek için gereken mesajımı yazdığım halde siz kalkmış yediremeyip gelip msnden bana ileri geri laflar ettiniz.Ben yinede bişey demiyorum daha size. Başkalarının arkasındanda çok güzel konuşuyorsunuz..Hani şimdi ben size yorum yazdım ya siz içinize yediremiyorsunuz çünkü haklıyım...

Daha fazla size laf yetiştiremiyeceğim çünkü size ayırcak bir yazılık vakit kalmadı artık..

ElegantHosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aşağıdaki Resim Açıklar msnde ne yazdıklarınızı ;

eleganthostingrezillik.png

Sen müşterilerinin mesajlarını bile kahale almıyorsunki kalkmış birde burda bana seni kahale almadım diyorsun.İstediğinizi yapın benim alnım ak. lisanssız vbulletin kullanmıyorum Allah 'a şükür :) R10 dan neden banlandığınızda beni ilgilendirmiyor.Ben arkadaşları bilgilendirmek için gereken mesajımı yazdığım halde siz kalkmış yediremeyip gelip msnden bana ileri geri laflar ettiniz.Ben yinede bişey demiyorum daha size. Başkalarının arkasındanda çok güzel konuşuyorsunuz..Hani şimdi ben size yorum yazdım ya siz içinize yediremiyorsunuz çünkü haklıyım...

Daha fazla size laf yetiştiremiyeceğim çünkü size ayırcak bir yazılık vakit kalmadı artık..

not : şimdi bundan 1 yıl evelsi bi hosting firması daha vardı oda böyle başkaları üzerinden prim yapıp piyasada tanınmış olan hosting firmalarıyla didişip kendince piyasada yer edinmek için başka hosting firmalarıyla didişmeye girmişti sonrası malum kayboldu gitti özelden pm atmış evime filan gelicekmişsin gel beklerim ne yapıcağını dikkat ette ben sana gelmiyim benim gelişim bek hayırlı olmaz canımı sıkmaya başladın boş sözlerinle + yöneticelerden bu kişinin forumdan uzaklaştırılmasını istiyorum

Serseri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
not : şimdi bundan 1 yıl evelsi bi hosting firması daha vardı oda böyle başkaları üzerinden prim yapıp piyasada tanınmış olan hosting firmalarıyla didişip kendince piyasada yer edinmek için başka hosting firmalarıyla didişmeye girmişti sonrası malum kayboldu gitti özelden pm atmış evime filan gelicekmişsin gel beklerim ne yapıcağını dikkat ette ben sana gelmiyim benim gelişim bek hayırlı olmaz canımı sıkmaya başladın boş sözlerinle + yöneticelerden bu kişinin forumdan uzaklaştırılmasını istiyorum

Beni herkes tanır vBulletin Aleminde. Benim kimsenin üzerinden prim yapmak gibi bir düşünce değil aklımın ucundan geçmez.Piyasada zaten yerim var merak etme tanıyan tanıyor.Ben evine geleceğimi söylemedim pm de kimseyi tehtit etmem sizin gibi.Buyur gel bir çayım içersin herkese kapım açık :) Eee doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlarmış ya işine gelmeyince işte uzaklaştırılmasını talep edersin ama sizin gibi boş konuşmadığımı yöneticilerde görüyordur merak etmeyin.

mhmt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Satış konusu mu yoksa birbirnize laf sokma yarışı mı yapıyorsunuz? Bu tarz polemiklerle konuyu kirletmeyin. Sorununuzu özelden, telefondan yada msn'den halledin. Konuyu report ediyorum.

T

trgy

Misafir
Konu sahibi yeniden satış konusu açabilir.

Bir müşteriniz sizden şikayetçi olduysa o müşterinizle özelden konuşursanız sizin açınızda ve firmanız açısından daha iyi olur düşüncesindeyim.

Diğer yandan müşteri de şikayetini belirtirken bilgilendirme amaçlı yazı dışına çıkmamasına dikkat edilmelidir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi