İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

UPLOAD HAKKINDA

A

Anonymous

Misafir
merhaba
Bildiğiniz bağlantı koptuğunda otomatik olarak servera yenğiden bağlanan (interneti algılayan) ve kaldığı yerden size sormadan devam eden bir FTP programı var mı yada ne yapmak lazım bu iş için.
Örneğin biz gece bilgisayarı kendi halinde bırakıp onun sabaha kadar upload yapmasını istiyoruz fakat gecenin bir vakti bağlantı kopunca uploadda bitiyor
ilginize ve yardımlarınıza teşekkürler

A

Anonymous

Misafir
İstedğin Oyle Bi Program Malesef Yok....

Ama Alternatifler var.....

1-] Cable
Cable Kablolu İnternettir. Her Kablolu tv niz varsa bunu cok kolay halledebilirisniz...

2-] Dialup
Dialup da Boyle Şansın Yok.. Yani Keesildiği Yerde Kalıyor Malesef

3-] ISDN
ISDN Kesintisizdir. Am Bunu Destekleyen Bir Telefon HAttınız Olmalıdır. Bu İnternet Static IP Kullanır. Yani IP nız Hiç Değişmez HEmde Net Bağlantınız Hiç Kesilmez...

A

Anonymous

Misafir
hayır yaa kablo tv si olan aynı zamanda kablo neti olacak diye bir durum yok ki..bazı yerlerde tv olduğu halde net olmuyor..

A

Anonymous

Misafir
Merhaba,

Cable, dialup, vs..vs..bunlar güzel hoş ama..arkadasımız diyorki FTP denupload yapamıyorum uzun süreli. konu yanlış anlaşıldı sanırım.
Çoğu web serverda " Time out " limiti vardır. Bu servera göre değişir.
yani mesela atıyorum " 2 saat " süreyle upload yaptığında, zaman aşımına uğruyor. " connection reset by peer " oluyor.
Bunun en doğrusu, server admine danışmak. Onlardan bilgi al. sorunu çözerler yada bilgi verirler sana.

A

Anonymous

Misafir
Kablolu tv iniz varsa hemen bi turktelekom bayi ye gidiyorsunuz..
dilekce veriyorsunuz
( Dilekce nasıl olcak diyosanız valla ben de bilmiyorum onu turktelekomdan ogrenebilirsiniz)

bilmem kac gun sonra size gerekli biligileri verip ayarlıyorlar...

hadi saglıcakla kalın ......

A

Anonymous

Misafir
Selam,

Sana CuteFTP programını tavsiye ederim. Baya yetenekli umarım işine yarar.

Programı: http://www.cuteftp.com/ adresinden indirebilirsin. Bu tip programların crackleride mevcut oluyor. Bol şans

Saygılarımla....

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5