İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Upload işi

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Daha once burda bu tarz konular acilmisti. Eger CD'lerimi Amerika'da datacenter'a yollatma isleminden daha ucuza mal olacak ise, upload isi yaptirmak istiyorum. GB basina fiyatlarinizi atarsaniz degerlendirecegim.

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cd gönderipdemi olucak yoksa her hangi bir yerden download yapılarak mı olacak? herhangi bir yerden olucaksa upload yapabilirim.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Herhangi bir yerden zaten direkt download ettirebilirim, CD'den olacak. Dosyalar internette online degil.

smpx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
PM Atım...

Olumlu yada olumsuz bir cevap yazarsan sevinirim. İyi çalışmalar...

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Cevapladim. Sehir uzak gene bir miktar kurye parasi verecegim o yuzden Istanbul'dan bir arkadas olmazsa tekrar sana mesaj atacagim.

Bu arada dosyalar CD'den atilacak arkadaslar, online bir yerden wget ile alip upload etmeyi biliyorum:)

smpx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tamam sen bir bak gönderen bulamazsan yardımcı olurum.

CD lerin cargo masrafları fazla tutacağını zannetmem eğer sayı fazla değilse. Ben burdan istanbula 4-5 YTL ye yurt içi kargoyla 4 tane kutu içerisinde CD gönderdim bilgin olsun.

İyi çalışmalar kolay gelsin...

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kargoda en fazla 5 ytl verirsin birde dosyadan alıdırırsan kargoyu daha ucuz tutar(2-3 ytl arası).Bilginiz olsun kolay gelsin

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim de dvd var.4 GB'lık dosyalar onu upload edebilecek birini arıyorum.Teklifleri GB Bazında YTL ile özel mesaj kutuma bekliyorum.Arkadaş vazgeçmiş gibi durduğu için bu başlığa cevap attım.Baltalamak gibi bir amaç yok.

smpx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim de dvd var.4 GB'lık dosyalar onu upload edebilecek birini arıyorum.Teklifleri GB Bazında YTL ile özel mesaj kutuma bekliyorum.Arkadaş vazgeçmiş gibi durduğu için bu başlığa cevap attım.Baltalamak gibi bir amaç yok.

Sizede PM attım...

Hanginiz ilk baş bana döner ve anlaşırsak onun İLK ONUN işini yapacağım bilginiz olsun... Ondan sonra diğer arkadaşın İşini yapacağım :)

İyi çalışmalar kolay gelsin...

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Niye yahu bandwidth mi bitiyor :) Benim zaten toparlamam lazim 15 gunu bulur.

smpx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@Angelo

Mesajı editledim. Bandwidht bitmez bizde :) Sen kafana göre takıl cd lerini falan topla. Bu arada istanbul'dan bir arkadaş bulabildinmi ?

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Zaten istek olarak belirtilip mesaj acilmis, neden ayrica tekrar PM atalim anlamadim.

smpx daha bulamadim kimseyi. Toparliyim arsivi, buyuk ihtimalle sana gonderecegim.

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben de ayın 10'unda başlayacağım uploadları yaptırmaya.Şu an zaten hosting yok yeterli.Bu arada ödemem paypalla olacak bilginize.Forumokulu sen de p.m'de fiyat belirtmemişsin.Lütfen fiyat olarak yolla.

smpx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben de ayın 10'unda başlayacağım uploadları yaptırmaya.Şu an zaten hosting yok yeterli.Bu arada ödemem paypalla olacak bilginize.Forumokulu sen de p.m'de fiyat belirtmemişsin.Lütfen fiyat olarak yolla.

Ne zaman derseniz o zaman başlayabiliriz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5