İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Upload İşinden En Çok Kazandıran Site Burda 1000 Download 22 $ Yanlış Duymadınız !!!

tutsaksak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Bu Siteye Yeni Üye Oldum. İyi Bir Şekilde Kazandığım Fileservenin 2. Adresi Olan Bu Yeni Site İnanınki Süper Kazandırıyor. Güncel Ödeme Kanıtları Mevcut.Araştırabilirsiniz. Mutlaka Tavsiye Ederim. 1000 İndirmeye Türkiye ye 22 $ veriyor. Evet yanlış duymadınız. Bence Hmen Üye Olup Buraya Yatırım Yapın.

7fe848.png

Bol Kazançlar Dilerim.

Emeğimin Karşılığı Olarak Refimden Üye Olursanız Memnun Olurum :)

REFLİ LİNKİM : http://www.uploadstation.com/signup.php?reff=xUd7nKC37gE~

Refsiz Link : http://www.uploadstation.com

LegendLord

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
evet güzel bir filehost sitesi
keşke upload hızı yüksek olsaydı da kullansaydım :)
eline sağlık ama başlığa UploadStaion diye yazsaydın daha iyi olurdu :)

HostLife

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
450+ MB 32 $ (45 tl) olması çok kötü...

Üstelik premiumları alttaki verdiğim siteye göre 2 katı pahalı. Premiumu es geçme çok güzel bir + olarak ilave gelir sağlar inderemeyenler premium aldığı zaman.

ul.to (upload.to) 100+ MB a 30 € (60 tl) veriyor yeni kayıta 1 €, premium kayıtada 3 € kat kat fark var... Üstelik FTP de sunuyor. Baya geliştirdi kendini.

Kayıt olanlarada 2 € bonus var şu anda...

Örnek Misali Ref: UL.TO MAKE MONEY

LegendLord

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
450+ MB 32 $ (45 tl) olması çok kötü...

Üstelik premiumları alttaki verdiğim siteye göre 2 katı pahalı. Premiumu es geçme çok güzel bir + olarak ilave gelir sağlar inderemeyenler premium aldığı zaman.

ul.to (upload.to) 100+ MB a 30 € (60 tl) veriyor yeni kayıta 1 €, premium kayıtada 3 € kat kat fark var... Üstelik FTP de sunuyor. Baya geliştirdi kendini.

Kayıt olanlarada 2 € bonus var şu anda...

Örnek Misali Ref: UL.TO MAKE MONEY

ul.to ödeme yapsaydı haklısın derdim :gül:

HostLife

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Rahat olun, hayırdır size yapmadılar mı yoksa telif hakkı yada marez yüklemek yasak bunu çiğnedi iseniz yapmaz?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5