İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Upload Linklerinizi sitemde yayinliyim Para Kazanın ( Bu Fırsat Kaçmaz !)

aspire

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim fikrim şu arkadaşlar sizin hotfile, turbobit vs hesaplarınız vardır ve upload ettiğiniz dosyalar indirildikçe para kazanıyorsunuz
Bende şöyle yapmak istedim sizin upload dosyalarınızı sitemde yayınlıyacam ve karşılığında sadece AYLIK / 7 TL verecekseniz

Aylık 7 TL çok demeyin günlük hit en az 250x30=7500 kişi demek ve sizin için özel eklediğimiz sayfa tam 1 ay boyunca ilk sayfa olarak görünecek hiç gerilere düşmeyecek. İyi bir sayfa olursa emin olun indirilme sayısı çok olur

NASIL OLACAK?

- Bu proje her ay farklı kişilerle de olabilir, eğer kişi 2.ay devam etmek isterse bu aylık 5 TL olacaktır
- Size önerdiğimiz download linkleri oyun, film, fragman, program, kısa mp3,metin 2 ile ilgili her şey, knight ve online oyunlar bunların içinden en beğenilen ve güncel olanı ekledik mi ziyaretçilerimiz çok indirecektir, emin olabilirsiniz.

Eğer bu projeyi benimle yapmak istiyorsanız lütfen ÖM atın veya Profilimden MSN mi ekleyin ya da bu konuya mesaj atın!

Bu arada hit:400/600
Pagerank:2
Alexa:2.900.000

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5