İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

upload progress bar

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
PHP ile entegre bir upload durum gostergesi bilen var mi? Megaupload scripti disinda, o her nedense benim cgi-bin dizinimde calismiyor:)

M

mfk_1868

Misafir
phpnin suanki haliyle yapılamıyor. phpyi tekrar derleyerek yapan bir iki sayfa gormustum ama internette. cogu perl oluyor.

*siber*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Angelo' Alıntı:
PHP ile entegre bir upload durum gostergesi bilen var mi? Megaupload scripti disinda, o her nedense benim cgi-bin dizinimde calismiyor:)

3 ay önce gece gündüz 3 gün durmaksızın aradığım şey. Sonra bıraktım siteyide kapattım :) dediğin gibi ortalıkta gezen bi cgi script vardı ama bende onu kuramamıştım.

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@*siber* bildigim kadari ile yukarida ki gonderdigim ornekte cgi-bin icinde olmasi gerekmiyor ? Yaniliyor muyum ?

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Kernel32, megaupload php progress bar mi? CGI illa olmak zorunda, ya da benzer baska birsey saf PHP ile olmayacaginii biliyorum, php'ye entegre dedim zaten, progress cgi tarafindan izlenirken, post bittigi zaman benim upload classlarim php, bunlara yonlendirme yapabilmeli anlaminda soyledim.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sizin konuya paralel olarak, ASP ile yapmak isteyenler olursa, ASPupload componenti içinde çok kolay yapılıyor.

BrokenPromises

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu arada trextra -rep vermişsin ama o sitede türkiyenin sitesi ve bu konular ağırlıklı konuşuluyor.. ama neyse ilgin için teşekkürler :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5