İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Upload sayım yapmıyor

r3LLi7

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Uploaded sayım yapmıyor

arkadaşlar bugün uploaded download sayımı yapmadı gibime geliyor dünde baktığımda aynıydı kazandığım miktar bugünde aynı..
günde 100 download civarı oluyordu genelde ama bugün hiç olmamış gözüküyor :/ bugün aynı sorunla karşılasan oldumu ?

NetFikir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aynı şekilde uploaded 2 gündür sayım yapmadı. az önce mail gönderdim yöneticilere. Kısa sürede iletişim kuracaklardır sorunla ilgili ama kazancları hesabımıza yansıtacaklardır. Emin olun! Bu arada ben de Çorumluyum hocam.

r3LLi7

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Aynı şekilde uploaded 2 gündür sayım yapmadı. az önce mail gönderdim yöneticilere. Kısa sürede iletişim kuracaklardır sorunla ilgili ama kazancları hesabımıza yansıtacaklardır. Emin olun! Bu arada ben de Çorumluyum hocam.

İnşAllah :) 18.39€ da kaldı ödeme alcaktım tam :) kazanç sistemini filan kapatmasınlarda hotfile gibi güme gitmesin kazançlar..
Cevap alırsan burada yayınlarsan sevinirim hemşerim :)

bgulen

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Bendede bi kaç gündür yerinde sayıyor.

AloneBoss

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Maalesef uploaded 'de "indirme başına kazanç" sistemini kapattı.20 euro'mu verdiler. İçerdeki son paramı, 35 euroyu da istedim. 1 ay içerisinde yatar dediler.

r3LLi7

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Maalesef uploaded 'de "indirme başına kazanç" sistemini kapattı.20 euro'mu verdiler. İçerdeki son paramı, 35 euroyu da istedim. 1 ay içerisinde yatar dediler.

Benimki 18€ da kaldı naparlar acaba 20€ olmadığı için kalacakmı öyle yoksa gönderirler mi acaba ?

buark9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
yaklaşık 1 ay önce bende 22€ gibi bir para vardı paypala ödeme yapmayı bıraktıkları için banka hesabıma istedim fakat ne gelen var ne giden :) bende bıraktım şimdide indirim başı kazancı bırakıp sanırım premium satışlardan kazanç veriyor. Bana göre ul.to öldü artık. Uzun süredir emektarım olan turbobite devam. Alternatif olarak freakshare kullanıyorum. Turbobiti kullanmak istersen refli linkimi veriyim :) http://turbobit.net/partner/?PHPSESUD=3AEEAA0D235F300EAD9C413B278CF5E0

r3LLi7

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
yaklaşık 1 ay önce bende 22€ gibi bir para vardı paypala ödeme yapmayı bıraktıkları için banka hesabıma istedim fakat ne gelen var ne giden :) bende bıraktım şimdide indirim başı kazancı bırakıp sanırım premium satışlardan kazanç veriyor. Bana göre ul.to öldü artık. Uzun süredir emektarım olan turbobite devam. Alternatif olarak freakshare kullanıyorum. Turbobiti kullanmak istersen refli linkimi veriyim :) http://turbobit.net/partner/?PHPSESUD=3AEEAA0D235F300EAD9C413B278CF5E0

Turbobit üyeliğim benimde var alternatif olarak kullanıyordumda artık sadece onu kullanmaya başlayacam galiba.. :) Uploaded'dan sonra turbobitte sistemi değiştirir gibime geliyor cunkı herkes turbobite yönelecek.. Yönlenilen site değişikliğe gidiyor hemen :)

buark9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
letittbit var (şuan kullanmıyorum ama) ayrıca dudupload diye bir site var üye oldum ama kullanmaya başlamadım henüz. Kazanç programı olarakta detaylı incelemediğim için görmedim ama internette dudupload ile ilgili gördüğüm bir yazıyı paylaşıyım.

Kazanç tabloları ve kazanç yöntemleri ;
Şuanda dudupload hem premium satışına , hem premium yenilemesine (Rebills) hemde indirme başına kazanç vermektedir.

Premium satışlarında ve yenilemelerde sizlere düşen komisyon : %45'dir.

İndirme başına kazanç tablosu ise şu şekilde ön görülmüştür;
10Mb ile 50Mb arası : 2 $
51Mb ile 150Mb arası : 3 $
151Mb ile 300Mb arası : 5 $
301Mb ile 820Mb arası : 7 $
821Mb ile 5GB arası : 12 $
indirmeler tüm ülkeler için geçerlidir vede 1.000 indirme olarak gösterilmektedir.
Sadece 1 ip için 1 kez indirmeye kazanç verir diğer indirmeleri rapor kısmında görseniz bile onlara kazanç vermez.

İndirme Bilgilendirmeleri :
Free indirme hızı : 300KB / SN
Free günlük indirme limiti : 1 GB ile sınırlıdır
Free en fazla 820MB dosya indirebilir
Free kullanıcılar download hızlandırıcı kullanabilmektedir.
Free kullanıcılar her zaman reklam görebilir (Reklam sistemi dönüyor ise)
Premium indirme hızı : İnternet sağlayıcınızın en yüksek desteklediği hızda indirebilme
Premium günlük indirme limiti : Yoktur istediğiniz kadar paralel dosyaya erişebilirsiniz.
Premium en yüksek dosyaları bile indirebilme hakkına sahip eder.
Premium hesaplara hiç bir şekilde reklam gösterilmez.

Free Yükleme Bilgilendirmeleri :
1.100GB'a kadar disk alanı verilir.
2.2GB'a kadar dosya yükleyebilir.
3.Rapidshare.com dosyalarını Remote edebilir (Rapid Premium ihtiyacı duymadan)
4.Dosyalarınız hiç indirilmez ise 120 Gün saklanır toplam.
5.Dosyalarınız indirildiği taktirde DMCA uyarısı almadığı halde hiç bir zaman silinmez !

Premium Yükleme Bilgilendirmeleri :
1.300GB'a kadar disk alanı verilir. (Yüksek download yapıldığı taktirde özel kişiye ait ücretsiz sunucu(lar) bağlanabilir.)
2.10GB'a kadar dosya yüklemesi yapabilir.
3.Aynı anda 75 Dosyaya kadar yükleme yapabilme
4.Rapidshare.com dosyalarını Remote edebilir (Rapid Premium ihtiyacı duymadan)
5.Dosyalarınız DMCA uyarısı almadığı halde hiç bir zaman silinmez !

Ödeme Bilgilendirmeleri :
1.Premium üyeliği için kullanıcılar şuanda PayPal ile hesap edinebilir
2.Yükleyicilerin ödemeleri hafta içi 2 günde bir 5 $'ı aştığı taktirde PayPal ile yapılır.

Tabi kullanmadığım için bilemiyorum gördüğüm bir yazı bu :)
Üye olursan refli linkimi veriyim :)
http://www.dudupload.com/reg/613

NetFikir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ödemeleri yaptılar! umarım herkese ulaşmış olmalı kazançlar, Uploaded.to ortaklık sisteminde değişiklik yaptı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5