İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

upload scriptı yazdırılacaktır

nonamez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaslar upload (mega rapid gibi) bir script yazıdırlacaktır hazır guzel bırseyde olabılır konusalım msn porfılımde var

T

turkgenc

Misafir
merhaba,

aradigini henuz bulamadinsa scriptte istedigin ozellikleri ozel mesaj ile bana ulastirabilirsen ona gore konusabiliriz.

istedigin her sey profesyonel ellerce yapilabilir; ama tabi ki her sey karsiliklidir ;)

scriptte aradigin ozellikleri ozel mesaj yolu bekliyorum.

saygilarimla.

yeniwebmaster

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
arkadaşlar bende bi upload scripti arıyorum

resim + dosya için

sadece kendi siteme arkadaşlar arasında kolay yükleme olsun bi havuz olsun diye.

F

fenerli

Misafir
nonamez veya isteyen diğer arkadaşlar reklam karşılığında böyle bir sistem kurmanızı sağlayabilirim (php)

F

fenerli

Misafir
pazartesi veya salı (büroya gidince yani) demo için bir link yazarım sende test edersin

darXis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nonamez' Alıntı:
arkadaslar upload (mega rapid gibi) bir script yazıdırlacaktır hazır guzel bırseyde olabılır konusalım msn porfılımde var

spesifik isteklerin varmıdır acaba?

kendi sitemizden bir kaç örnek vermek isterim begendigin yada hepsini içeren bir istem edersen, yazabiliriz.

- http://6q.net/freehost.php bir yada birden çok dosya yüklemeye yarayan araçımız
- siteye üye olursan karşına çıkacak, "Yükle" linkine tıklarsan
* karşılaşaçağın ilk yükleme sistemini yazabilriz
* dragNdrop yani sürükle bırak tekniği ile yükleme araçını da yazabilriz.
bir bak test et, istediğin spesifik özellikler varise ona göre modiifiyede edebilriiz.

yazmayı unuttuğum bir sistemimiz daha var, 1 sonraki güncellememizde siteye ekleyeceğiz,
* yüklemek istedigin 50 adet dosya var diyelim, bunu zip olarak tek dosyada yükleyeim fakat serverda bu açlıp içinden 50 dosya çıksın onları kulanayım dersen, yükleme yaparken "extract" seçimini yapıp serverda bu zipi açtırıp sisteme öyle yükletebilecegin bir araç

yazmayı unuttugum bir sistemimiz daha var :)
açtığın hesapla sisteme giriş yaparsan yada freehost.php den bakarsan
"Transload an Image" araçımızı göreceksin, bu araç senin PC'ni aradan çıkartıp direk yazacagın URL den dosyayı alıp senin sistemine upload eder. ;)

afiet

Not: unuttugum yok sanırım başka :p

T

turkgenc

Misafir
ersinkoc' Alıntı:
Amatör demek istediğini düşünüyorum. Profesyonel in kelime anlamını bile bilmediğine bahse varım.

canim arkadasim :) herkesi kendisi gibi saniyor...

her neyse polemige girmeyelim.

bu arada polemik nedir bilir misin EKOC'cum? :)

X

XhanDros

Misafir
Tam olarak istediğin özellikler neler ? Bunları yazmadan birşeyler söylemek zor.

nonamez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
tıklanmayan lınkler otomatık sılınsın.hızlı olsun php ıle olsun.tıklamada sure sayacı olsun bukadar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5