İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Upload Sistemi | geliştirmeye açık.

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
demo adresi : upload.soyturk.com
istenilen fiyat : 39,95 $
-----------------------------------------------
script mysql veri tabanı ile beraber çalışıyor. ve kaydolan bütün dosyalar sql üzerine de kaydoluyor. bu sayede kaç dosya var ve bulunan dosyalar ne kadar yer kaplamış rahatlıkla öğrenebiliyorsunuz. tasarım genel olarak css ile yapıldı ve düzenlenmesi çok basit.

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
İndirmek istediğiniz dosyaya ulaşılamıyor diye hata veriyor siteye ilk girişte...

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
vermemesi lazım. bende vermedi. sanırım dosyaları güncelliyordum o sırada girdiniz.

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Dosya yukleme yerine normal birsey yaziyorum (gozat yapmadan) yukleme yaptigimda sonsuz sekilde yukleme yapiyor gibi gosteriyor... (yukleme islemi tamamlandi dedikten sonra tekrar basliyor %1 ... %100).

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
dosya olmadığı için ancak input dolu olduğu için script işleme giriyor. scripte ufak bir ek yapıp düzeltiyorum.

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
linki tek yüklemelikten ziyade session kontrolü koymamız yeterli olacak :)

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
dl.php 'ye curl ile baglandiginda sessionu direk asiyor. Dosyalarıda id ye göre aldığı için bir for döngüsü ile komple dosyalar curl ile indirilebilir. Başka bir sistem bulmalısın.

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
dl.php 'ye curl ile baglandiginda sessionu direk asiyor. Dosyalarıda id ye göre aldığı için bir for döngüsü ile komple dosyalar curl ile indirilebilir. Başka bir sistem bulmalısın.
farklı kontroller ile halledilebilir bir durum. geliştirmeye açık dedim o yüzden.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5