İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

upload sorunu (yardım istiyorum)

fırtına1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam arkadaşlar anladığım kadarıyla bu forum da bu işten anlayan baya insan var ve bi yazayım istedim sorunum kendi kurduğum sitede vb forumda upload 1mb ile sınırlı kalıyor ve bir türlü daha fazla büyüklükteki bir dosyayı upload edemiyorm ve uzun bir araştırma yaptım ama bir sonuç alabilmiş değilim sizce ne olabilir bana yardım edermisiniz bu işlerde yeniyim ve tabi amatör de sayılırım.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Bu sorunla ilgili forumda en az 2 konu açılmıştı, biraz daha araştır bulamazsan ben girip senin yerine ararım.

fırtına1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konular tam olarak nereye açılmış olbilr hatırlıyormusun

bykaan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
forum'da arama bölümünü kullanarak aradığın sorunun cevabını bulabilirsin fırtına1..

fırtına1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bu sorun öncelikle php.in. denmi yoksa server programındanmı kaynaklıdır onu bi söyleyebilirmisiniz sonra biraz bilgi gerekirse php.ini de düzenleme yapıldı ancak buna rağmen sorunu aşamadık.ayrıca mysql yi multimi yoksa non seçeneklimi kurmak daha iyi makinada vista kurulu ve bunun üzerinde üğcretsiz server kurulu her ikisindende vazgeçmek istemiyorum.sebebi makinayı hem sunucu hemde istemci olarak kullanıyor olmamız.tavsiyelerinizi bekliyorum.........

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5