İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Upload Yapabilecek...

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Arkadaşlar belki ilgilenenler olur diye düşündüm.. Malum türkiye şartlarında bırakın uploadı download yapmak bile çok zor.. ama belki bağlantısına güvenen arkadaşlar vardır diyerekten ve uploadlara zaman ayıramadığım için bu konuyu açma gereği duydum..

arşivine ve bağlantısına güvenen arkadaşlardan fiyat beklemekteyim...

Temel kurallar
Upload edilecek dosya içerisinde sitelirim haricinde herhangi başka bir reklam bulunmayacak... dosya içerisinde txt ve html reklam konulacak..
Atılan dosyalar zip yada rar şeklinde atılacak. Dosyalara şifre konulmayacak
Dosyalar rapidget programı ile rapid premium account a atılacak.. accountu ben kendim vereceğim ve çalışma bittikten sonra şifreler değişecek.

tekliflerinizi boyutlara göre verirseniz çok sevinirim

örneğin

10 gb şu fiyat

50 gb şu fiyat

500 gb şu fiyat vs..

yada gb başına şu kadar istiyorum şeklinde olabilir...

kesin upload yaptırılacak değildir arkadaşlar.... şayet bütçeme uyar ise anlaşırsak yaptırılacaktır... upload piyasasını bilmiyorum :)

Teklifleriniz için şimdiden teşekkürler...

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
fatihhk' Alıntı:
bence upload yapılan dosyalara şifre olarak www.siteadı.com koyarsan daha yararlı olur;)

belli bir müddet öyle yapmıştım ama site adını gördükleri zaman konular hemen siliniyor barındırmıyorlar... ama bunlar detay tabi anlaşıldıktan sonra konuşulur bunlar..

F

fatihhk

Misafir
SargeT' Alıntı:
belli bir müddet öyle yapmıştım ama site adını gördükleri zaman konular hemen siliniyor barındırmıyorlar... ama bunlar detay tabi anlaşıldıktan sonra konuşulur bunlar..

benimki zaten sadece bi öneriydi.;)
ama bide şu var bi ara ayıptır söylemesi w*rez sitem vardı.aslında w*rezden çok link toplama sitesiydi:)
genelde şifresi site adı olan dosyaları koymaktan kaçınıyordum siteme.
ama çok iyi bir dosyaysa koyuluyor ve gerçekten güzel geri dönüş yapıyor.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
10 mbit upload hızı ile bu işi yapabilirim ama karşı tarafın sunucusu ile doğru orantılı olarak sanirim bu hız 400k olur yani 1 gün içinde 1 gb dosya upload edebilirim. (nerden buldun bu hattı diyenlere bkz: metu)

10gb upload a = 100 ytl alirim.
Kolay gelsin.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
fatihhk' Alıntı:
benimki zaten sadece bi öneriydi.
ama bide şu var bi ara ayıptır söylemesi w*rez sitem vardı.aslında w*rezden çok link toplama sitesiydi:)
genelde şifresi site adı olan dosyaları koymaktan kaçınıyordum siteme.
ama çok iyi bir dosyaysa koyuluyor ve gerçekten güzel geri dönüş yapıyor.

bunun dönüşümündeki hitten çok başka amaçlar için.. sitelerimde belirli zamanlarda bedavaya rapid account veriyorum... tabi bu accountlar daha önceden upload ettiğim dosyalardan gelen puanlar sayesinde oluyor... öncelikli hedefim iyi bir rapid puan getirisi ikinci olarak ise hit elbette.. ;)

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Caesar' Alıntı:
10 mbit upload hızı ile bu işi yapabilirim ama karşı tarafın sunucusu ile doğru orantılı olarak sanirim bu hız 400k olur yani 1 gün içinde 1 gb dosya upload edebilirim. (nerden buldun bu hattı diyenlere bkz: metu)

10gb upload a = 100 ytl alirim.
Kolay gelsin.

teklif için teşekkürler.. bütceme uygun değil. zaman ayırdığınız için teşekkürler...

+

türkiyede ben 40 mbit bağlantı varolduğunu biliyorum hatta o bağlantıdan yararlandım bile bu bağlantı gebzede...

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
metunun şu an 100mbit baglantisi var ttnet ile aynı bağlantıya sahip uploada düşen miktar 10 mbit.

A

Amanha

Misafir
10gb upload a 70ytl alırım kaynak devlet dairesi Rtük yada trtden atabilirim uydu modem mevcut bilgi işlem kısmından atacağım yanlız bende arşiv oalrak absürt ve rock üstüne var okadar

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Amanha: absürt videolar da ekranda site adresi var mi?

A

Amanha

Misafir
Angelo' Alıntı:
Amanha: absürt videolar da ekranda site adresi var mi?

kendi orjinal siteleri yazıor yazanlarda mesela brandi b e l l e c o m orjinal videolar vsvsvs 140gblık arşiv mevcut yabancı rock olarak 120gb

TheFF

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SargeT' Alıntı:
teklif için teşekkürler.. bütceme uygun değil. zaman ayırdığınız için teşekkürler...

+

türkiyede ben 40 mbit bağlantı varolduğunu biliyorum hatta o bağlantıdan yararlandım bile bu bağlantı gebzede...

nerde o bağlantı ya gebzede? olsa olsa tübitak tadır... :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5