İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Upload Yaparak Para Kazanın (Turbobit)

TURKOLOG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar, bilindiği üzere bir çok para kazanma sistemi mevcut, Bunların en güzel olanı ve kendi araştırmalarım sonucu en iyisi upload yaparak para kazanmak.. Siz bir upload sitesine yükleme yapıyorsunz, (müzik olabilir, film olabilir, bu sizin yaratıcılıgınza kalmış,) sonra bunları ilgili forumlarda paylaşıp download başı para kazanıyorsunuz, (örn: film için google film forum yazsanız onlarca site çıkıyor) Size sistemi resimlerimle kazançlarımla anlatacağım...

Aşağıdaki Tabloda Turbobitin Kazanç Tarifesine Bakabilirsiniz

no1l.jpg

(Download başı para ediyor, yani tek downda bile para alıyorsunuz)

Tabloda Görüldüğü Gibi Rank Sistemi Yoktur.

Yine Tabloda Görüldüğü Gibi Tek Seferde 100Gb ' lık Dosya Upload Edebilirsiniz.

Yapılan indirmelerin sayıldığı ülkeler:
Rusya, Ukrayna, Kazakistan, Letonya, Lituanya, Estonya, ABD, Kanada, Avustralya, Belçika, Britanya, Almanya, Hollanda, İtalya, İrlanda, İspanya, Portekiz, Fransa, İsviçre, Danimarka, Norveç, Finlandiya, İsveç, Bulgaristan, Yunanistan, Polonya, Romanya, Slovakya, Türkiye, Çek Cumhuriyeti, Kuveyt, BAE, Suudi Arabistan, Japonya, Singapur

Neden turbobit ; çünkü diğer sitelere göre kazanç sistemi daha yüksek..

Turbobitin En Çok Beğendiğim Yönü Mükemmel bir İstatistik Sistemi Olması.
-Hangi Dosya Gün İçinde Ne Kadar İndirilmiş
-Hangi Sitelerde Link Gösterilmiş ve indirilmiş(indirme sayıları ile birlikte)
-Ve Birkaç İstatistik Daha..

no5th.jpg

Günlük Kazanç Grafiği (USD);

no6kp.jpg

Grafiksiz gösterim ;

no7t.jpg

15 Günde 130 Dolar kazanmış bulunmaktayım (5 gün il dışı pc başına hiç geçemedim )

80 dolarını çektim paypal hesabıma kalan 50 dolar ın resmi ;

no8b.jpg

Ödemelerinizi PayPal ve WebMoney Aracılığıyla Alabilirsiniz.
Minimum Ödeme Miktarı 10 Dolardır.
10 Doları Geçtiğiniz Zaman Ödeme Talep Edebilirsiniz.

Şahsen ben paypal kullanıyorum, paypalden de banka hesabıma çekmek artık ücretsiz, kolayca sorunsuzca çekiyorum, tabi böyle konuşmak olmaz değilmi, işte screenshotlar :

Site de ödemeyi aldıgıma dair resim : (80 USD çektim 30 USD talep verdim hafta başı o da gelir )

no2o.jpg

Paypalden ödemeyi aldıgıma dair screenshot : (paranız düzenli bir şekilde yatıyor her seferinde gönderen farklı oluyor ama geliyor paranız sorunsuzca )

no4.jpg

no3p.jpg

Referans Kazançlarınız:

1.Seviyedeki Referanslarınız için %20
2.Seviyedeki Referanslarınız için %5 ; Oranında Kazan Elde Edeceksiniz.

Ftp , Remote ve Multiupload Desteği Mevcuttur.

Ödemelerinizi PayPal ve WebMoney Aracılığıyla Alabilirsiniz.
Minimum Ödeme Miktarı 10 Dolardır.
10 Doları Geçtiğiniz Zaman Ödeme Talep Edebilirsiniz.

SİTEYİ BEĞENDİM İNCELEMEK İSTİYORUM DİYORSANIZ BURAYA TIKLAYINIZ

(ben bu upload sitesine yeni üye oldum, daha önce hotfileden de yüklü miktarda para kazandım, bunun kazancı fakat daha yüksek, 15 günde 130 Dolar çok güzel değil mi? Bu daha başlangıç diye düşünüyorum ben, siz benden daha iyi düşünüp daha çok sitede paylaşım yaparak , daha çok kazanabilirsiniz, (yaratcılıgınza kalmş ) ayda 1000 dolar kazanan arkadaşlarm mevcut onların tavsiyesidir banada :) )

Lütfen Asagıdaki yazıyı okunuz..

Arkadaslar benim refimle uye olmak size bisey kaybettirmez kesinlikle
siz benim refimle uye olmasanız bunlar sizin uyelikerinizi alıp satıyorlar para karsılıgında

cok para kazanabilirsiniz ben size her konuda yardımcı olmaya calısacam buna söz veriyorum

Yok siz benim reflen uye olmak istemeseniz...
linke tıklayıp normal siteye giris yapınız
Refimle uye olana tesekurlerimi sunarım uye olmak
istemeyende Kendisi bilir

Panel turkcelesti haberinizde olsun

Refimle uye olana gercekten de yardımcı olacağım , tüm sorularınızı bu başlık altında sorabilirsiniz..

Not: Üyeliği Aktifleştirmek için Setting Bölümünde Ödeme Bilgilerinizi Girip Şartları Kabul Etmeniz Gerekmektedir.

TURKOLOG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben Tam Olarak Anlamadım Forumamı Ekleniyor Kod V.s

Mesala elinizde bir film var, bunu nasıl rapidshareye yüklerler ya onun gibi turbobite yüklüyorsunuz,

sonra indirmek için sana link veriyorlar, sana verilen bu linki ne kadar çok sitede paylaşırsan o kadar çok indirilme olasılıgı artar, indirilen her sefer için site size ücret ödüyor, yani film yüklediyseniz, google film forum yazın , o foruma üye olup, linkinizi paylaşın, filmin resimleriylede süslerseniz tabi konunuz ön plana çıkar.. (bunu mp3 ws size kalmş bi çok şey olarak düşünebilirsiniz)

amaç linkinizin başkaları tarafından max indirilmesini sağlamak.. ayrıca ne kadar çok foruma konu açarsanız o kadar çok download alırsınz, zaten kodlar aynı bi yere açtıktan sonra , diğer sitelere kopyala yapştr 5 dknızı almıyor ;)

TURKOLOG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu konu biraz daha ayrıntılı olmuş,

Evet okudum yazdığınız yorumu, hotfileden remotede sorun var biraz şimdilik ama Rapidshare, Depositfiles, Megaupload, Filesonic gib sitelerden çok hızlı remote yapılabilmektedir.. ticket attıgımda hotfile için de en kısa zamanda düzelecegini söylediler, umarım dedikleri gibi olur...

TURKOLOG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2. Ödememi Bugun aldım arkadaşlar 95 USD ; Kanıt :

para1f.jpg

param2.jpg

param3.jpg

Sizde kazanmak istiyosanız üye olunuz ;)

TIKLA

SanaLCocuK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Kardeşim msn eklermisin ?
arkadaşım'a indirttip indirme sayısı 1 ama kazanç sağlayamdım
?
[email protected]

senin refaransınla üye olmuştum diğer sitedede yazdım bana dönmedin ?

TURKOLOG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
indirme kazanç tablosuna lütfen tekrar bakınız... ve de site indirilen dosyalarınızı 4 saatte bir USD ye çeviriyor... ( bu haber bugun geldi geçici bir süreliğineymiş)

hemato

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
wyyy hotfile yerıne buraya uploadlasaymısım 21 dolar en az 100 dolar alırmsım

gafkolik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
kardesim dosyayi 3 kisi indirdi ? para 0

Ekleme: 600 saniye bekletiyor ve sonra hata verip tekrar bekletiyor?Fileserve ayni degilmi?

ibrahim.salih

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba

sizin ref'inizle turbobit'e üye oldum ben bu işleri pek bilmem ama bi denemek istiyorum ayrıca siteyi çok güzel tanıtmışsınız...

sarsilmaz00721

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Mesala elinizde bir film var, bunu nasıl rapidshareye yüklerler ya onun gibi turbobite yüklüyorsunuz,

sonra indirmek için sana link veriyorlar, sana verilen bu linki ne kadar çok sitede paylaşırsan o kadar çok indirilme olasılıgı artar, indirilen her sefer için site size ücret ödüyor, yani film yüklediyseniz, google film forum yazın , o foruma üye olup, linkinizi paylaşın, filmin resimleriylede süslerseniz tabi konunuz ön plana çıkar.. (bunu mp3 ws size kalmş bi çok şey olarak düşünebilirsiniz)

amaç linkinizin başkaları tarafından max indirilmesini sağlamak.. ayrıca ne kadar çok foruma konu açarsanız o kadar çok download alırsınz, zaten kodlar aynı bi yere açtıktan sonra , diğer sitelere kopyala yapştr 5 dknızı almıyor ;)

peki ayni bilgisayardan surekli indirsek nasil olur yani para geliyormu o sekil yani mesela sabah tan basliyip aksama kadar kendi pc m den indirsem yukledigim programi o sekilde para geliyor mu ? lutfen aydinlatin daha yeni basladim .

yascek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende bişey sorucam ben filmler- diziler-görsel egitim setleri falan filan bi sürü dosya upload ettim ancak paylasacak sie bulamıyorum sen paylastıgın siteleri söylesen biraz daha faydalı olur bence

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5