İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Uploadcılar buraya Süper bir haberim var

eneess

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Upload işiyle uğraşanlar veya önceden uğraşıp bırakanlar bilir.Önce dosyayı Hotfile gibi bir siteye upload ediyorsunuz.Sonrada bu dosyanın linkinin yayınlanması forumlarda dağıtılması gibi en zor iş yapılması gerekiyor.

Ben bu işi %90 kolaylaştıracak bir programdan bahsetmek istiyorum.Bu program ile üye olduğunuz bütün forumlara tek tıklamayla aynı konuyu açabiliyoruz.

Bu program ile yüzlerce foruma tek tıkla konu açabilirsiniz.

Normalde googleda aratsanız birsürü bulursunuz.Fakat kullanımında zorluk çekersiniz veya tam işlevli kullanamazsınız.Bu programın kullanımını anlattığım bir de video hazırladım.Bu konu hakkında daha detaylı bilgi için tıklayın.

eneess

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Site ana sayfasında ilk konuya tıklayın.Sayfayı okuyun.

ss waffen

0
Yasakli Uye
Reaction score
6
walla kardes multıposttan bahsedıyorsan tr ıpler banlı gercı yorumları okudum ama hıc calısıyor dıyenıde gormedım hatta vıruslu oldugunu soleyenler bıle olmus bınyada pırınce gıderken evdekı bulgurdan olmaya degmez lafım sana degıl yanlıs anlama

eneess

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Arkadaşım ben kullanıyorum.Videosunuda yeni çektim.%100 çalışıyor.He virüs konusuna gelince benim virüsten haberim yok.Yani ben o şekilde kullanıyorum.Bilgisayarıma bulaşmış olabilirde.Nod 32 kullanıyorum.
Ben şimdi upload yapan üyelrime yeni versiyonunu göndermeyi düşünüyorum.

eneess

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Tepki nikinden de anlaşıldığı gibi çok tepkilisin. :)

Bakın ben birkez daha açıklayayım.Bu ilk başta bu programın eski sürümünü gönderiyorum.Daha sonra üyelerimin çalıştığını görünce daha kararlı olan yeni sürümünü gönderiyorum.

Bu programı hiç bilmeyen için kullanımı çok zor.Fakat ben video anlatımı ile programı çok iyi bir şekilde anlattım.

tepki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
65
arkadaşım
ben programın nasıl çalıştıgını sormuyorum
madem yapıyorsun adam gibi yap herkez faydalansın
neden yok üye ol form doldur gönder gibi şart arıyorsun
kolay gelsin hayırlı işler

eneess

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Anladım.Benim tek şartım aslında referansımla üyelik.Formu doldurmanızı isteme sebebim ise benden kazanacağınız en az %5 en fazla %10 primi size gönderebilmek.

eneess

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Bizde yanlış olmaz.Programı manuel olarak mailimi kontrol ettikçe yolluyorum.Şöyleki ilk önce üye oluyorsunuz daha sonra sitemdeki iletişim sekmesinde bulunan formu dolduruyorsunuz.Ben de bu form daki bilgiler ışığında progrmı gönderiyorum.Ayrıca benden kazanacağınız prim için de bu form önemli.

Ayrıca bir forum sitesinde bana teklif geldi bugün yarın anlaşmaya varıcaz.Forumda bana ait bölüm olacak.Ben üyelerime bu bölümde yetkiler verebileceğim.Ayrıca sitenin reklam gelirinin %25 bana verilecek.Bu gelirden de üyelerime verilecek.Kesin sonucu sitemde yayınlıcam.(esaskazanc)

tepki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
65
refinle üye olup formu doldurdum
Esaskazanc

Bilgileriniz alınmıştır.En kısa sürede size dönülecektir.

Teşekkürler;

eneess

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Tepki bir sorun oluştu.Üyelerim arasında görünmüyorsun.Fakat seni madur etmicem verilen bir söz var.
Bu konuda bilgisi olan varsa cevap verirse sevinirim.Hotfilede bazen üyeler yansımıyor.Biraz evvel biri daha üye old. söyledi fakat üyelerim arasında yok.

eneess

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Program ve video gönderdim.Bu aksilik çok sık başıma geliyor.Özellikle Hotfile de haftasonları ve akşamları böyle sorun oluyor anladığım kadarıyla.

eneess

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Arkadaşlar bir şey farkettim.Biraz evvel ki arkadaşın mail adresi msn şeklindeydi.Anladığım kadarıyla hotfile hesabı olmayan mailleri hotfile kaydetmiyor.Yada başka birşey var.Şimdi hotfile ticket açtım.

Virüs konusuna gelince o virüsler bilgisayarımdan bulaşmış olmalı.Format nedeniyle birkaç gün virüs programı kullanmamıştım.İsterseniz indirmeyin.Ben yakın zmanda tekrar upload edince yollarım.

eneess

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Blogger kapanması nediyle sitemize erişim engellendi.Dns ayarlarınız uygunsa giriş yapabilrisiniz.Giriş yapamaynlar ktunnel servisini kullanabilirler.

Mehmet5

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Site mahkeme kararıyla engellenmiş. DNS ayarı yapamıyorum bilgisayarda tam yetkim yok.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi