İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Uploader Arıyan varmı ?

blackr0se

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herkese iyi günler,

Foruma ilk mesajım. Hayırlı uğurlu olsun.
Günde minimum 50 GB'tan az olmamak kaydıyla, istenilen bir siteye, servera upload yapabilirim.
Başlık açmam, sadece upload yapar, size linklerini gönderirim.
Ücretli hostingden, başka bir ücretli hostinge yada servera upload yapmamı istiyorsanız Accountlar sizdendir.
Kişi download'undan gelicek parayla ilgilenmiyorum. (Çok iyi hit alan bir siteniz var ise, işin rengi değişebilir, konu bile açabilirim, kendi accountumada upload yaparım. Teklifinize bağlı. İstatistikleri Screenshot yoluyla yollayınız.)
Sizin accountlarınıza upload yaparım.

Arşiviniz yoksa, 720P, 1080P, Blu-Ray, Oyun, Application arşivlerimden upload yaparım.
Bu tür kaynaklara erişimim oldukça geniş.
Bana direkt olarak upload yapacağım dosyaların adreslerini yada listelerini verirseniz çok daha hızlı işlemler gerçekleşir.

100Mbit/100Mbit bir bağlantım var ve download/upload kotam yok.
Teklifleri pm'den yolluyabilirsiniz. GB başına vereceğiniz birim ücretide belirtebilirsiniz.

CYBERLAZ

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
kardeş vps n var sanırım kaça aldın özellklerını falan yazar mısın bende bu işle uraşmak ıstıyorum fılm falan uplcam fakat bu işin gidişatını pek anlmadım panel olayı vs

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5