İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

uploader ve moderatör

korayyhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar yeni açılan forum sitemize sürekli olarak bize yardımcı olabilecek ekip arkadaşları aramaktayım.reklam vb gelirleri sağlandığında çalışan arkadaşlarım emeği fazlasıyla verilecektir.ilgilenen arkadaşların [email protected] teşk..

korayyhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dostum, git direkt para vereni buluyorsan orada yap senin ayağına taş bağlamıyoruz gelip bizimlede çalış demiyoruz.yeter ki bul çalış senin adına ben de sevinirim.farkındaysan yeni açılan bir site olduğunu ve sürekli çalışacak arkadaşlar olduğunu belirttim.ben çok gördüm ben işi yaparım deyip parasını alıp baştan sağma işi yapanları.onun için devamlı bizle çalışması gerektiğini söyledim.eğer ben o insana güvenirsem ve emeğini görürsem benim siteden para kazanmama gerek yok emeğinin karşılığını veiririm.onun için yazılan paylaşımlara biraz saygılı olalım...

tepki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
65
dostum, git direkt para vereni buluyorsan orada yap senin ayağına taş bağlamıyoruz gelip bizimlede çalış demiyoruz.yeter ki bul çalış senin adına ben de sevinirim.farkındaysan yeni açılan bir site olduğunu ve sürekli çalışacak arkadaşlar olduğunu belirttim.ben çok gördüm ben işi yaparım deyip parasını alıp baştan sağma işi yapanları.onun için devamlı bizle çalışması gerektiğini söyledim.eğer ben o insana güvenirsem ve emeğini görürsem benim siteden para kazanmama gerek yok emeğinin karşılığını veiririm.onun için yazılan paylaşımlara biraz saygılı olalım...

forumda upload ve moderatörlük için para veren arkadaşlar zaten oldukça mevcut
biraz araştırsan görürdün
sonrada gelipte hemen para vereni bulursan gibi laflar söyleme

korayyhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
biliyorum zaten araştırmama gerek yok ben de bul oralar da yap dedim ve senin adına sevineceğimi de söyledim.vurgulamak istediğim yapılan paylaşımlara saygılı ol.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Parayı veren düdüğü çalar. İnternetten tanıştığın kimse şu adama yardım edeyimde sitesi coşsun sonra parası olursa banada bişeyler verir ümidiyle iş yapmaz.

hayran

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ölme eşşegim ölme :)

aynen ölme eşşeğim ölme :D adam sana bedava yardım eeceğine kendi sitesini kurup coşturur, öğren bu işleri

forumda o kadar parayla bu işi yaptıran varken sana sıra geleceğini düşünmüyorum :eek:lmadı:

sadece bunları bilmeni isterim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5