İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

UploadStation Türkiye 1000 indirme 22$

Xlenzer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
1dff7676.jpg

Fileserve'ın az saydığını düşünenler, yeni açılan mükemmel bir upload sitesi olan uploadstation ile taşıyın. Türkiye indirmelerine 1000 indirme başında 22$ para veriyor. Sayımlar gerçekten çok iyi denendi onaylandı. Kazanç tablosu şu şekilde:

2884ccb8.png

Bir çok ödeme alan var haftaya kendi ödememi konuya eklicem. Kuralların türkçesini yazıyorum kısaca şu şekilde:

- Kendi dosyalarınızı indirdiğinizde sayılmaz.
- Minimum ödeme 20$ ödemeler talep etmeniz durumunda her cuma yapılır.
- Hile yaparsanız banlanırsınız.

Özellikleri ise şu şekilde:

- Remote, ftp upload mevcut, fileserve'dan premiumunuz var ise dosyalarınızı rahat rahat taşıyabilirsiniz.
- Free kullanıcılara 400kb ' ye kadar hız veriyor.
- Rank saçmalığı yok
- Sayımları süper

Siteye üye olup para kazanmaya başlamak için buraya tıklayınız

Refli link: http://www.uploadstation.com/signup.php?reff=lX-pkuCOWlk~
Refsiz link: uploadstation.com (Refimden üye olursanız çok sevinirim, size herhangi bir zararı yoktur)

Sorularınızı konu altından yazarsanız elimden geldiğince cevaplandırmaya çalışıcam.

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Kayıttan sonra profilde hala eposta adresinin yanında onaylanmadı işareti var.Epostalarımda ise sadece bana ftp adresini,premium fırsatlarını birde sitenin adresini veriyor.Nasıl onaylayacağız.Yoksa manuel bir onay mı bekleyeceğiz.

Xlenzer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
50 postum olmadigi icin biraz gec yaziyorum kusura bakma. Sitede biraz dolastiktan sonra senden paypal mail adresi isteyecek, bunu girdikten sonra my station dan control panele girerek en altta mail adresinin altinda bulunan verify butonuna tiklayacaksin. Son olarakta gelen mailden uyeligini onaylayacaksin.

Xlenzer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Wupload'ın kapanmasından sonra geçilecek en iyi filehostlar'dan biri şu an. İsteyenlere aldığım ödemeleri koyabilirim.

alialparslan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
uploadstation'un nasıl bir filehost olduğunu bilmiyor musunuz?
Bi dosya upload edip 10 farklı ip den indirin bakalım kaçını saycak.

Xlenzer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
uploadstation'un nasıl bir filehost olduğunu bilmiyor musunuz?
Bi dosya upload edip 10 farklı ip den indirin bakalım kaçını saycak.

Fileserve, Filekeen, Filehook vb gibi sitelerden iyidir. Ya da bütün dosyaları bir günde silen uploaded.to, uploading.com gibi sitelerden.

Şu an piyasada iyi para verenler arasında bir bu bir de FileJungle var zaten.

alialparslan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Uploadstationda da fileservede de hesabım var fileserve ve uploadstation hemen hemen aynı. Ayrıca uploaded.to'ya 7-8 aydır üyeyim en az dosyamın silindiği yerlerden biri. Eğer 500 gb dosya atıp da günde 30-40 indirme alıyosanız silerler belki ama benim şuana kadar hiçbir filehostta dosyam silinmedi.(DMCA dışında).

Filejungle şuan bence de iyi ama sitesinden indirme zor yapılıo bazen download'a tıklıyosun dosya inemye başlamıyo sitede dolaşırken sayfa görüntülenemiyor diyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5