İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Upsolit nickli üye dolandırıcıdır.

ejder024

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
merhaba Upsolit nickli kişiye bir adte site sattım ödemenin bir kısmını yaptı fakat geriye kalan kısmını ödemedi.msn de online ben mesaj yazınca offline oluyor daha önce birçok kişiyi aynı şekilde dolandırmış diğer forumlardan banlanmış.burdanda birilerini dolandırmadan banlayın.profil linki bu http://forum.iyinet.com/31352/upsolit/

KIRMIZI

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bu devirde peşin çalışacaksın arkadaş,yok yarısı şimdi yarısı haftaya,yok kartmış yok havaleymiş uğraşmıcan.En temizi kendi bulunduğun şehirden bir alıcı bulmaya çalışacaksın.Anlaşıp buluşup bi internet kafede bitircen işi bitti gitti işte.

ejder024

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu devirde peşin çalışacaksın arkadaş,yok yarısı şimdi yarısı haftaya,yok kartmış yok havaleymiş uğraşmıcan.En temizi kendi bulunduğun şehirden bir alıcı bulmaya çalışacaksın.Anlaşıp buluşup bi internet kafede bitircen işi bitti gitti işte.

hocam fazla bir mebla değil 50 tl gibi bir rakam ama tavırları çok farklı msn de beni görünce offline oluyor.bana dese ki param yok hiç birşey demiyeceğim.tamam kardeş boş ver diyeceğim ama adam enayi yerine koyuyor beni.msn adresini google yazdım baktım heryerden banlanmış sahtekarlıktan..

sadace

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
hocam fazla bir mebla değil 50 tl gibi bir rakam ama tavırları çok farklı msn de beni görünce offline oluyor.bana dese ki param yok hiç birşey demiyeceğim.tamam kardeş boş ver diyeceğim ama adam enayi yerine koyuyor beni.msn adresini google yazdım baktım heryerden banlanmış sahtekarlıktan..

Hocam kesin o 11-12 yaşında çocuktur günahı kendi boynuna.Bazı insanlarda hiç ticaret ahlakı denilen birşey yok.Sizede geçmiş olsun.Neyse yanan 25 lira olsun daha büyük mebla olmamış iyiki

Ping

iyinet
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
Yeni ve az mesajlı üyelerden referans isteyin .

abuz89

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
MSN loglarını varsa dieğr kanıtlarıda koyarmsınız.

ejder024

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hocam msn logları falan yok ben o tür şeyleri pc de kaydetme pek.
ama diğer webmaster forumlarına bakarsanız.dediğim konuda banlandığını göreceksiniz.
size şöyle diyim bu 15 yaşını geçmemiş ticaret ahlakı olmayan bir sebil

zonbadi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
adamın gerçek adını ve tc kimlik no sunu öğrenmeden mi ticaret yaptın! en azından kendi aramızda sabıka verirdik daha nette asla iş yapamazdı!! nick ile sabıka veremeyiz yarın başka nick ile devam eder.. bence gerçek kimlik bilgileri deşifre edilerek ticaret yapalım...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi