İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ÜRÜN BAŞI 10 TL

zetto

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yanlış duymadınız ppa reklamda ürün başı 10 tl

hemde her ayın 15. günü ödeme

sınırlama yok

Ödemeler Paypal,Banka Hesabına Havele-Eft veya Hosting olarak alabilirsiniz.

Başvuru İçin

http://reklam.ceken.info

adresinde kayıt oluşturup, bize mail yada msn yoluyla bilğilerinizi (paypal veya hesab) ve sitenizde yayınlayabileceginiz reklam boyutlarını bildiriniz.

Mail :

[email protected]

Msn :

[email protected]

Çeken Teknoloji - (Çeken REKLAM)

Müsteri Temsilcisi

Onur ÇEKEN

0 546 597 55 86

zetto

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
moderatör arkadaşım bilgi eksikliğinden dolayı öteki konuyu kilitledi şimdi bilğileri tamamlayıp tekrar açtım eskisini silerim hatırlatıgınız için teşekür ederiz.

Özcan Sarıca

0
Onaylı Üye
Reaction score
9
üye oldum reklam kodu al yok . ayrıca o sistemi bende kullanıyorum ppa satışa uygun değil o sistem

zetto

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
üye olan herkeze reklamları kulanamıyor sadece ön başvuru yapmış oluyor kendisiyle konuşup konuyu iyice anlatıktan sonra uygun görülürse kulanıma izin veriyoruz.Sistemin orjinali ppa için uygun değildir evet dogru söliyorsunuz ama gerekli editlemeler yapıldıktan sonra ppa kulanımına uygun hale getirdik,özcan bey teşekür ederiz bu konuda uyardıgınız için bilğilendirmede eksiklik oldugunu göremedik.

Özcan Sarıca

0
Onaylı Üye
Reaction score
9
üye olan herkeze reklamları kulanamıyor sadece ön başvuru yapmış oluyor kendisiyle konuşup konuyu iyice anlatıktan sonra uygun görülürse kulanıma izin veriyoruz.Sistemin orjinali ppa için uygun değildir evet dogru söliyorsunuz ama gerekli editlemeler yapıldıktan sonra ppa kulanımına uygun hale getirdik,özcan bey teşekür ederiz bu konuda uyardıgınız için bilğilendirmede eksiklik oldugunu göremedik.

sistemi deniyorum şuan için güzel görünüyor iyi satışlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi