İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ürün karşılaştırma scripti yazdırılacak.

saka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
Aşağıdaki özelliklerde ve phpbb üye veritabanı ile çalışacak bir script yazdırmak istiyorum.
karakacan isimli arkadaş ile anlaşmıştık ancak kendisine uzun süredir ulaşamıyorum, o sebeple sadece ciddi olanlar yazsın.

1. Script temel olarak ürün bilgilerini veritabanında tutmaya ve karşılaştırmak amacıyla yazdırılacak. Tabi bazı yan sayfalarıda olacak. telefonvarmi.com ve hepsiburada.com un notebook sayfasındaki karşılaştırma gibi düşünebilirsiniz.
Hepsiburada.com
telefonvarmi.com
2. Ürün marka-seri ve model bazında listelenecek. Veritabanı şablonunu ben oluşturacağım.
3. Karşılaştırma sepeti mantığı ile karşılaştırma yapılacak.
4. Haberler modülü olacak. Haberleri forumdaki bir alt forumdan çekebilir. (bu kısım kolay)
5. İncelemeler modülü olacak. İncelemeleri forumdaki bir alt forumdan çekebilir. (bu kısım kolay)
6. resimler, programlar, anket gibi alt sayfalar olacak.
7. Admin panelden herşey yönetilecek.

Daha fazla detay için özel mesaj atınız.
Lütfen;
Mesajınızda referanslarınızı, işi ne kadar sürede yapabileceğinizi ve fiyat teklifini de yazınız.

saka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Henüz kimse ile anlaşılmamıştır. Ciddi arakdaşlardan özel mesaj bekliyorum.

saka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
daha önce karakacan nickli arkadaşla 250-300 arasına anlaşmıştık. Ancak kendisinden haber alamıyorum.

raincu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
detaylara göre değişebilir ama ortalama 750-1000 ytl arasında bir fiyata yapabiliriz istediğiniz yazılımı.

iletişim için pm atınız.

cracknight

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,
scripti ne kadara yazdırdınız, memnun musunuz?
benzer bir site bende kurmak istiyorum çünkü.
eğer yazabilecek arkadaşlar varsa mesaj atabilirler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi