İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sıfır Ürün Tedarikcileri Arıyorum..

KursatBey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Konu kapatılabilir. Lokman aktar ege bölge bayisi ile çalışmaya başladım..

T

themaniac

Misafir
hocam kucuk elektronik esya, incik boncuk taki toka istiyorsan ucretsiz adrese teslim yapiyorum

sefirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bayan tekstil giyim yedarik

merhabalar bayan giyim ürünleriniz toptan fiyatına e-tiacret siteleri için tehmin ediyoruz

[email protected] meil atınız

hırdavatb2b

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hırdavat ürünleri tedarikçi entegrasyonu

Burmed Makina olarak 30 yıllık sektörel deneyimimiz ve her geçen gün büyüyen ürün portföyümüz ile alet,edavat,teknik hırdavat,bahçe ve tarım makinaları gibi pek çok kategoride e-ticaret sitelerine B2B modeli ürün tedarikçiliği gerçekleştiren tek şirketiz.

HIRDAVAT B2B . com’un XML entegrasyonu ile dünyaca ünlü markalara ait jeneratörden matkaplara,çapalama makinelerinden tornalara kadar binlerce ürün e-ticaret sitenizde satışa hazır.Tüm ürünlerin en az 2 yıl garantisi ve teknik servis desteği mevcutdur.

Ayrıca herhangi bir sınırlama olmadan ürünlerin tamamını Aras Kargo ile olan özel anlaşmamız sayesinde nakliye bedeli olmadan Türkiye'nin her yerindeki müşterinizlerinize gönderiyoruz.

HIRDAVAT B2B Tedarikçi Entegrasyonu hizmet bedeli KDV dahil 300tl.'dir.

Vakit kaybetmeden e-bayimiz olun,sanal ticarette gücünüze güç katın.
Farklı olun fark edilin!
Markalardan bazıları : Bea, Bessey, BigRED, BMI, Dolmar , EDN, Faktör, Fini, Kama By Reis, Knipex , Lavor ,Leica, Makita, MakTec, Max Garden, Macroza, Norton Clipper, Optimum, Power Wash, Proxxon, RainPump, Rapid, Scheppach, Virax, Welder, Weller.

Bizimle çalışan e-ticaret sitelerinden bazıları :

hizlial ereyon koysepete sanalpazar

Burmed Medikal Makina Sanayi Ticaret
HASAN ÇEKEMOĞLU Cep: 0532 261 28 28
Tel: 0216 457 78 46 Fax: 0216 457 78 49
Altay Çeşme Mah. Kadife Sk. No:8/C Maltepe/İSTANBUL

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5