İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ürünler kategorisi oluşturmak

leonin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kurumsal bir şirket için wordpress de tema yapıyorum.Ürünler kategori kısmında şöyle bir sıkıntı var.Yapıcağım ürünler sayfasında çeşitli ürünler yok sadece ürünlerin açıklamaları var.Örneğin bilgisayar kategorisinin alt kategorisi olan masaüstü bilgisayarına tıklandığında masaüstü bilgisayarının ne olduğu ile ilgili bir açıklama var.Wordpress de pek fazla bir bilgim yok bu yapıyı nasıl oluşturabilirim yardımcı olursanız sevinirim.

leonin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hala çözüm bulamadım :( yardımcı olabilcek arkadaş varmı ?

LinuxHosting.Com.TR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba;

Tam olarak ne yapmak istiyorsunuz o alt kategoriye açıklamamı yazmak istiyorsunuz yoksa daha farklı birşeymi istiyorunuz daha açık yazarsanız yardımcı olmaya calışacağız.

Teşekkürler

leonin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
kategorilerin altına yazıların başlıklarını listelemek istiyordum.get_cat_name fonksiyonuyla tek tek kategori isimlerini çağırdım.Alt divlerine de üstdeki kategorileri sorgu yaptırarak yazıları çektim.Daha iyi bir çözüm varsa bilmiyorum.Kolay gelsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5