İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

.us domainler hakkında

G

Geveze.at

Misafir
alpaym' Alıntı:
Siz hala TLD diyin .us diyin .eu diyin .in diyin google türkçe kelime aramalarında daima gen.tr web.tr com.tr gibi sitelere öncelik verir kaliteli içerik kabul eder.
ansiklopedi.gen.tr nin indexlenme sayılarına bakın daha açalı kaç gün oldu.
pr ı bile yok.
Sanirim sen daha TLD terimini tam olarak algilayamadin. Top Level Domain.
Ayrica Google un yapay zekasi dedigin gibi islemiyor. Her ülkeden aramalar farkli cikar. Her ülkenin overture lari farklidir.
Domain uzantilarina göre site kurulur. Ne yazikki bizim milletimizde bu kavram henüz gelisemedi. Bunu her zaman yinelerim. bilmemne.be yi bile alarak danismanlik sayfasi acacak zihniyetteyiz.
.us domaini amerikalarla özdesmis bir domain uzantisidir.
com.tr web.tr gen.tr tamamen bir subdomaindir.

alpaym

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben neyin ne olup neyin ne olmadığını emin ol biliyorum. Google ında az çok nasıl çalıştığını biliyorum.
Eğer google da listelenmek istiyorsanız .us yerine gen.tr veya web.tr alın. istediğiniz türkçe içerikle istedğiniz ziyaretciyi alabilirsiniz.
.us a .in e paranızı harcamayın.

S

Senbul

Misafir
alpaym' Alıntı:
ben neyin ne olup neyin ne olmadığını emin ol biliyorum. Google ında az çok nasıl çalıştığını biliyorum.
Eğer google da listelenmek istiyorsanız .us yerine gen.tr veya web.tr alın. istediğiniz türkçe içerikle istedğiniz ziyaretciyi alabilirsiniz.
.us a .in e paranızı harcamayın.

Bu konuda sana sonuna kadar katılıyorum
Tecrube ilede sabittir ; gen.tr li bir sitem var googledan gelen hitlere baktıgımda türkçe kelimelerde .tr li domainlere bariz bir oncelik veriyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5