İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

.us domainler hakkında

zis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba .us domainleri herkes alabiliyor mu acaba. herhangi bir belge falan isteniyormu yada bir şart varmı. .com,.net,.org gibi bir domain mi ?

zis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ama .in ler pahalı .us lar ise .com domain ile aynı fiyata neredeyse :) acaba ilerde iş yaparmı bu domainler bikça tane kapatayım dedim

G

Geveze.at

Misafir
valla istedigim uzantili domaini alabiliyorum. Simdiye kadar hicbir sorun yasamadim

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://domain.markum.net ten alabilirsin herhangi bir belge istenmiyor ancak şöyle bir problem var domain panele işlenmiyor mail atarak dns degişikligi falan yapabiliyon.

zis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arama motorları için .us mu yoksa .org domain mi daha avantajlı olur sizce. bildiğim kadarı ile .org ama emin olmak istiyorum.ona göre alıcamda :)

S

SatlikDomain

Misafir
amerikada .us kullanımı çok yaygın, şayet ingilizce domain alabiliren iş yapabilir.

zis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türkçe alacağım.arama motorları için kullanmak istiyorum.

S

SatlikDomain

Misafir
Daha önceden alınmışmı bir bak, şayet alınmış ve düşmüşse index'lemede sorun yaşabilirsin haberin olsun.

zis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
uyarın için sağolasın. bu arada şimdi .us almaya çalışıyorum ama amerikan vatandaşlığı ile ilgili sorular soruyor.sadece amerikan vatandaşları mı alabiliyor bunu ????

G

Geveze.at

Misafir
.org Organizasyon
Organizasyon kurmak istiyorsan onu al, yok ingilizce icerikli istiyorsan .us al

zis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
organizasyon kurmayacağım.ben sadece arama motolarından pay almak için almak istiyorum :) ama amerikan vatandaşlığı ile ilgili bişeyler soruyor bana.ne iştir bu anlamadım. ?

S

SatlikDomain

Misafir
evet .us için amerika adres belirt alırken daha sonra domain'i kayıt ettikden sonra bilgileri değişterebilirsin.

zis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sorun yaşamayalım sonra.bu biraz üçkağıtçılığa giriyo :) sonra elimizden almasınlar domaini.tamam arama motoru için alıcaz ama sonuçta emek vericem okadar.emeklerim boşa gitmesin

alpaym

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Siz hala TLD diyin .us diyin .eu diyin .in diyin google türkçe kelime aramalarında daima gen.tr web.tr com.tr gibi sitelere öncelik verir kaliteli içerik kabul eder.
ansiklopedi.gen.tr nin indexlenme sayılarına bakın daha açalı kaç gün oldu.
pr ı bile yok.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5