İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

USB 'de XP şekli

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selamlar,

USB 'de windows XP !
Satmakta olduğum şeyin tam olarak ne olduğunu açıklamaya çalışıyım, USB de çalışan özellikleri azaltılmış, windows xp dir. Evet USB de çalışan seyahate bilgisayarınızıda görtürmeniz ne kadar harika. Her zaman bilgisayarınız cebinizde.

Çok işlevli sadece bir lüx değil,

Bilgisarda problemmi var xp açılmıyormu? Önemli Bilgilerinizi yedekliyeceksiniz.
Sattığım USB disk ile hepsi mümkündür. Kullanımı çok basittir. Tek aşamadan oluşuyor.

İşletim sisteminin (Windows XP) USB disk üzerinde kullandığı alan 150MB~ dir. Gerçek XP nin özellikleri azaltılmış versionudur.

USB diskler kullanılmamıştır.
Yukarıda bahsettiğim işletim sistemini aşağıdaki USB disklere kurup veriyorum. USB diskleri fiyatları şöyledir;
256 MB ----- 30 YTL
512 MB ----- 45 YTL
1 GB ----- 75 YTL
2 GB ----- 125 YTL
4 GB ----- 195 YTL 'dir

Fiyatlar Normal USB fiyatları ile örtüşürler. Normal USB fiyatına USB 'de windows XP 'niz olucak. Çok şekil :) . İlgilenen arkadaşlar sorularını buradan veya Ö.M ile sorabilir. Kargo alıcıya ayittir. Ödeme şekli Banka havalesi, 256 ve 512 MB disklerde e-gold ve paypal geçerlidir. ( %12 komisyon eklenecektir )

İyi günler.

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Enteresan bana p.m'le nasıl kurduğunu ya da döküman linki yollayabilir misin?2 hafta önce ben sata diske format atmaya uğraşıyordum önceden hiç atmamıştım disket sürücüm yoktu sadece kart okuyucuyu görüyordu.1 GB karta kuramamıştım :D Meğer disketi varmış satanın.Bir sorum daha olacak dosya ve ayar aktarma sihirbazı ile mi yapıyorsun bunu?

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vay be ware z paylaşıma gel...

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne alakası var ki?Ben bağı kuramadım.O zaman arkadaş da illegal satış yapıyor.Zaten orijinal değildir o xpler :D

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben MMC karta kuracağım arkadaştan öğrenip.Durumu bildiririm sana ;)

Ekin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Windows kullanan insanlar icin cok faydali olabilir ama Ubuntu LiveCD'ye tercih etmem :)

L

LifeNIC~

Misafir
Pardon benim akıl laptop'a gitti.
Eğer BIOS desteklerse, usb kart okuyu ile boot edilebilir doğrudur..

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
elimdekiler bitti arkadaşlar daha isterseniz bulabileceim konusunda emin değilim ama şansınızı deneyin :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5