İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Usdye mi gireyim?Yoksa ytl olarak mı dursun?

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Elimde dediğim gibi cok ufak bi miktar vardı.600 YTL.Onuda zaten 1 ay dolunca cektim maddi sıkıntı nedeniyle:)

nagodre

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şimdi @mydeli025 büyük para derken ne kadar mesala kendi açımdan olaya bakarsak 2-3 sene içinde araba almayı düşünüyorum.Şu anda bankada 6500ytl ana param yıllık %15 faiz ile işlemeye devam ediyor.Acaba diyorum:En sağlıklısı hangisi...Altın,dolar,euro bir türlü karar veremedim.Külçe altınlara baktım da piyasası hiç de fena değilmiş.Bazılarımız site satın al diyebilirler.Aldım ve yaşadım.Sözde aylık elimize para geçiyor.Adsenseden bahsediyorum.Aylık kazanıyoruz,ama 2 ayda bir elimize geçiyor ya da daha fazla bir süre haksız mıyım ?

mydeli025

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aylık kazanıyoruz,ama 2 ayda bir elimize geçiyor ya da daha fazla bir süre haksız mıyım ?

valla şuan site diyemem ortalık çok karısık adsense karısık zaten iyi bir siteyi 6000 e alamazsın bu yuzden faizle değilde. mesela euro olsaydı 1.75 den 2 ytl çıktı euro..

mesela bu para 6.500 / 1,75 = 3.714 euro eder idi euro alsan..
şimdi: 3.724 x 2.00 = 7.428 ytl olacaktı bir hafta veya 1 ay içinde..

ama şuan euro dolar alınmaz tabi. Altında ne durumda bilmiyorum bunu altına yatırıcılardan bir bilgi al ama altındada çok aynar mesela kulce bilmiorum ama mesela bir bilezik gramı 22 ayar 30 bin lira iken.. altın alsan bu fiyata bakma benim bu gördüklerim sadece bu el işi olmayan işlemesiz saf altınlar daha iyi fiyata alabiliyorsun..

15 gr x 30 ytl : 450
bir hafta içinde bazen 38 liraya çıkıyor.
15 gr x 38 ytl : 570

ama genede yatırım yapana sormak lazım bir bölümüde sitelerde değerlendir en cok ucret oradan kazanılır..

nagodre

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bilgi için teşekkürler.Bir şeyler yapmaya çalışacağım.

sopratutto

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hazır usd taban yapmışken usdye girme şansın varsa öyle yapmak daha mantıklı gibi sanki?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5