İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Üşengeçlere Özel Firefox Eklentisi

System32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
caps0ur.jpg

Dün firefox add-on sitesinde dolaşırken çok ihtiyacım olan bir şey buldum... Sizi adresi kopyala, yapıştır enterla derdinden kurtarıyor :D
Diyelim ki bir adres var adam şöyle yazmış ve bunlar tıklanabilir(hyperlink) değil...

"google diye bir site var, mükemmel."

"google.com diye bir site var, mükemmel"

"www.google.com diye bir site var, mükemmel."

Şimdi bu eklentide kelimeye sağ tıklayıp adresi direk açabilir,
kelimeye www ekleyip açabilir,
.com .net. org ekleyip açabilir,
hem www hemde .com .net .org ekleyip açabilir,

Ve bunu yeni tab veya direk sayfa üzerinde açma olarak da yapabilirsiniz.

Daha fazla ayrıntı için:
https://addons.mozilla.org/firefox/403/

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
dikkat edin firefox bağimlilik yapiyor bundan bir yıl oncesine kadar inernet explorer kullanıyordum firefoxla taniştiğim zamandan beri explorer in yuzunu dahi gormek istemiyorum bir eklendide ben soylemek istiyorum yine üşengec arkadaşlar icin we adsense hesabını cok sık kontrol eden arkadaşlar icin googlr adsense eklentisi var firefoxta araclar/eklentiler menusune girerek eklentiyi indirip kurabilirsiniz firefox tarayıcınızın sağ alt koşesinden her 10 dakka veya sizin ayarınıza bağlı olarak gogle adsense bilgileriniz guncellenerek size sunulur inşallah yararlı olabilmişimdir

saygilar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5