İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

user agreement olayı

pexolas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
üye olduğumuz sitelerde habire bir şeylere "I Agree" diyip duruyoruz ya , bunu diyerek de hem adamlara karşı çeşitli sorumluluklar yükleniyor hem de kendi haklarımızdan feragat ediyoruz iyi hoş da web site sahiplerinin bu agreement'ı daha sonradan değiştirmeyeceklerini kim garanti edebilirki ?

ücretsiz servisler ,forumlar vs önemli değilde ticari iş yaptığımız para yatırdığımız firmaların-sitelerin bu agreement olayı hukuksal anlamda bir karşılığa sahipmi sizce?

pexolas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ama benim "I agree" dediğim sözleşmenin ben okeyledikten 30sn sonra site yönetimi tarafından editlenmediğini nereden bileyim? sözleşme dediğiniz şey en nihayetinde bir text bilemedin bir html dosyası. benim okuduğum sözleşme daha farklıydı desem kim inanır bana?

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
genelde altinda kucuk not olarak yazar
site admini bunlari degistirebilir degistirildigi zaman yenileride kabul etmis sayilirsiniz felan filan diye

Eglence-Siteleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yurt disinda yasal olarak bir screenshot, varsa google cache ve ayrica kaynagi görüntüle veya farkli kaydet deyip bunlari kaydetmek.
Ha diyeceksiniz ki bunu modifiye edebilirsiniz. Onlar bunlari gözönüne aliyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5