İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Uslu Cocuk kim ki ? bilen varmi???

suleymanuslu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
photo.php

Merhaba Ben Suleyman USLU, kisacasi ”sulo” =) aranizda bir zamandir varim ama aktif olamadim. Bir tanidim mesaji yazmak gerektigini dusunuyorum

Kisaca beni anlatmam gerekseydi kendimi asagidaki gibi tanimlayabilirdim.

16 yasindayimmm.. Lise 3 ogrencisiyim ve hollandada yasamaya calisiyorum,okulum bilgisayar uzerine bos zamanlarimdada hoby olarak internet ile ugrasiyorum.

Yada bir Nazim Hikmet sozu ile anlatabilirim kendimi…

Dün “canım” olan yarın “düşmanım” olmaz benim…

Yaşananların hatırı hep saklı ka…lır Hatırları sorulur selamları hep alınır…

“SİLDİKLERİM” vardır bir de ! Onlar yanlışlarım ve pişmanlıklarımdır Adları anılmaz hatırları sorulmaz sadece beddualarımdır…

Vicdanla birlikte… “ŞEREF” ararım ben sevdiklerimde;

Her zaman doğru değildir elbet seçimlerim… Zaman gelir “ŞEREFSİZLERİ” de severim…

Her yerde gözüm kulağım vardır benim “Eksik söylemek yalan söylemek değildir !” mantığındaki Beni değil kendini kandırır yalnızca…

Bilmezden gelişlerim aptala yatışlarım Kaybetme korkumdan değil karşımdakilerin yalan söyleme potansiyellerine olan merakımdandır…

“inkar” olmaz benim hayatımda… Yaşananı “YAŞANMAMIŞ” saymam Sayanlarıda SAYMAM…

Kelimelere sığmaz SAYFALAR SÜRER BENİ ANLATMAK

Ama ne kadar anlatılırsa anlatılsın; YAŞAYAN BİLİR BENİ… YAŞAMAYAN ANLAMAZ…

Ağırdır sevmelerim Her “YÜREK” taşıyamaz… Büyüktür umutlarım Her “OMUZ” kaldıramaz…

la sana nasil ulasacam ben?

suleyman nokta uslu at live nokta nl (NL)

bu mail adresinden bana ulasabilirsin zirt birt mail atmayin, msne eklemeyin kabul etmiyorumm =) maill en iyisi :D:D

Hadin gorusmek uzere :D

Akyıldız

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Ağırdır sevmelerim Her “YÜREK” taşıyamaz… Büyüktür umutlarım Her “OMUZ” kaldıramaz…
Taşıyacak birisi çıkar elbet ama şunuda unutma her erkek bir kadının önünde BİR GÜN MUTLAKA DİZ ÇÖKECEK :D
Hoşgeldin Süleyman

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
kaçın liseli beyler:D:D

sen yine 5 ay bekleyebilmişsin kendini tanıtmak için, ben 2 sene bekledim:d neden beklediğimi bilmeden, hoşgeldiniz nazım bey:p

bu arada hollandada 16 yaşında lise 3 mü okunuyor yoksa lise 5 e kadar yolumu var:eek:ha: normalde 18 yaşında bitmesi gerekmiyormuydu lisenin:peh:

suleymanuslu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
kaçın liseli beyler:D:D

sen yine 5 ay bekleyebilmişsin kendini tanıtmak için, ben 2 sene bekledim:d neden beklediğimi bilmeden, hoşgeldiniz nazım bey:p

bu arada hollandada 16 yaşında lise 3 mü okunuyor yoksa lise 5 e kadar yolumu var:eek:ha: normalde 18 yaşında bitmesi gerekmiyormuydu lisenin:peh:

valla abi ben 5. sinifa kadar Turkiyede okudum, buraya geldim adamlar ters ya her bi sistemleri farkli sevmiyom burayii :( ama lise 3 yildan tut 6 yila kadar cikiyor.

benimki 4 yillik ondan sonra 2 yil uni hazirlik var, sonra 4 yil universite, sonra VATANIMDA! reklam ajansi acacagim :D

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
kaç yıldır web dünyası içindesin?
iyineti nasıl buldun(görünüş içerik vs hakkında değil) nerden buldunda geldin?
paypal kullanıyormusun?
prestij üyeliği nasıl aldın?
al sana bi sürü soru

Akyıldız

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Deprasanın soruları
+
Paypalında 10$ varmı
misli hesabın varmı?
paypal satan tanıdığın varmı :D

3 tanede benden olsun:p

suleymanuslu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
kaç yıldır web dünyası içindesin?
iyineti nasıl buldun(görünüş içerik vs hakkında değil) nerden buldunda geldin?
paypal kullanıyormusun?
prestij üyeliği nasıl aldın?
al sana bi sürü soru

2005 de ilk foruma uye olusumdu, orada 2 yil adminlik yaptim

2007 de bir arkadasin '' lan sitelerden para kazaniliyormus'' demesiyle arastirmaya basladim, cok merakliyimdir. domain ve hostingnin ne oldugunu ogrendim sonra bir domainaldim ve smf ile forum kurdum, gunluk 20 bin i bulduktan sonra heklendim

tabi bu arada smf nin ustasi oldum, php html felan ogrendim. ama site yapmak benim olayim degildi. Domain almaya basladim, 5 e aldim 10 a sattim boyle boyle elimde baya guzel domainler olustu, aldim sattim aldim sattim baya kar yaptim =) ondan sonra bi tane hosting firmasinda musteri hizmetlerinde calistim. bu arada tabi kendimi gelistiriyorum.. sonra bir vps aldim, ve hosting satmay abasladim. Hollandada hosting satislarima basladim. Suan 1200 musterisi olan, guzel bir firmanin sahibiyim. 2 Hollandali ile beraber calisiyoruz. Turk webmaster forumlarina sadece ''laf'' olsun diye giriyorum ticaret yapmiyacagim neden diye sorarsan, turkiyede herkes hostcu =) evet paypal kullaniyorum, prestege yada herneyse o uyeligi biraz once aldim paypal ile neden diye sorarsan, bir farkimiz olsun degilmi :D? iyinet iyi guzel ya =) anlatilmaz yasanir :p

al sana uzun bir cevap :p

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
okadar görmüş geçirmişsin ve 16 yaşındasın tebrik koyuyorum sana süleyman:alkış::alkış::alkış:

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
ben de bi kaç soru sorayım süloya .

Niye mail atalım sana :D Niye verdin mailini ne diye tanıttın kendini bi anlat hele

suleymanuslu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
ben de bi kaç soru sorayım süloya .

Niye mail atalım sana :D Niye verdin mailini ne diye tanıttın kendini bi anlat hele

Adim soy adim Suleyman USLU 16 yasindayim Hollandadan katiliyorum diger yarismacilara basarilar dilerim :p:ıslık::ıslık:

icimiz disimiz bir abi girdigimiz mekana bir selam verelim =) :uyku:

z08g

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
valla helal olsun sana genç arkadaşım.. 16 yaşında hosting, vps vs..vs.... kendini iyi geliştirmişsin ,geliştirmeye devam ediyorsun.. yolun açık olsun.. :harika:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5