İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Usluer Kişisel Blog Teması

isousluer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Öncelikle temayı görüp bu arthemia teması dolandırıcısın sen diyorsanız direk terkedin konuyu. Yok bakalım ne farkı varmış derseniz konuyu okumanız yeterli.

Tamamen arthemia temasının editlenmiş halidir. Nereyi editledin derseniz orjinal tema ile bu temaya bakarak farkları ayırt edebilirsiniz.

Temanın bence en önemli özelliği tema paneli bulunmasıdır. Şöyleki temada gördüğünüz herşey panel üzerinden ayarlanmaktadır. Yazılar içerisindeki müziklerin otomatik oynatılmasına kadar birçok ayarlamalar mevcuttur. Aşağıdaki videoda görebilirsiniz. Birazda temadan bahsedeyim.

• Yan menüde 4 adet 125x125 reklam banner bulunmaktadır ve bunlar panelden ayarlanmaktadır.
  • Yine yan menüde video köşesi bulunmaktadır. Bunu da panelden ayarlayabilirsiniz. İsterseniz panelden kaldırabilirsiniz.
  • Featured özelliği bulunmaktadır. Yani indexte yazıların üstünde son yazı ve belirlediğiniz kategoriye ait 3 yazı çıkmaktadır.
  • 5 adet özel alan vardır. Bunlar resim, resims, video, videothumb, muzik.
  • İndexte ilk yazının altında 468x60 reklam banner.
  • Logonun yanında ister son twit ister 468x60 reklam banner.
Ve daha fazlası... Demoya baktığınızda görebilirsiniz temada neler var neler yok.

Demoya BURADAN ulaşabilirsiniz. (Firefox ve ie8 ile sorunsuz çalışmaktadır.)

BURADAN da panel demosunu izleyebilirsiniz. Net biraz yavaş kusura bakmayın. :)

Tek domaine lisans: 25 TL
Sonraki domainlere lisans: 15 TL
Footerdaki Usluer linkini kaldırmak: 10 TL

Ödeme: İşbank ve Misli

SINIRLI SAYIDA SATIŞ OLACAKTIR.

E-ticaret puanı 10'dan yukarı olanlar için ödeme tema teslim edildikten sonra alınır. Ayrıca temayı alan arkadaşa 1 saat tema kurulumunda ve bilgilendirme amaçlı yardımcı olabilirim.

Msn: ismail[et]usluer.net

Cewo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
güzel tema hayırlı satıslar sadelik cok iyi

isousluer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Satış günceldir. Fiyat olarak fazla mı söyledim acaba?

XfaCtoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Sıfırdan yazma değil. Sadece bir kaç değişiklikler yapılıp düzenlenmiş. Ama orjinal temasından çok farklı olmuş. Ellerine sağlık. Sıfırdan yazmadığın bir tema için fiyat biçmen hoş değil.

isousluer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Sıfırdan yazma değil. Sadece bir kaç değişiklikler yapılıp düzenlenmiş. Ama orjinal temasından çok farklı olmuş. Ellerine sağlık. Sıfırdan yazmadığın bir tema için fiyat biçmen hoş değil.

Hocam orjinal arthemia ile arasında çok fark var. İlk bakıldığında aynı gibi gözüküyor. Haklısınız. Dikkatli incelediğinizde farkına varırsınız. Ayrıca orjinalinde tema paneli bulunmamakta. Bunda ise temanın her yerini panelden ayarlayabiliyorsunuz. Sırf panel yapımı için en az 30 lira istiyorlar zaten. :)

sadeceprn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Ben çok dikkatli baktım, divlere border eklemişsin, ana div'e arkaplan eklemişsin. Birkaç ufak değişiklik daha var font rengi vs.
Satabileceğin fiyat emeğinin karşılığı olarak 5TL'dir, footersız olarak. 25tl+10tl footer silme bana abartılı gözüktü.

isousluer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Ben çok dikkatli baktım, divlere border eklemişsin, ana div'e arkaplan eklemişsin. Birkaç ufak değişiklik daha var font rengi vs.
Satabileceğin fiyat emeğinin karşılığı olarak 5TL'dir, footersız olarak. 25tl+10tl footer silme bana abartılı gözüktü.

:) 5 TL. Evet hocam haklısınız. 5 TL o panel dahil siteyi aynı şekilde çıkartın 5 adet alacağım. :)

Hayırlı satışlar hemşerim. :)

Eyvallah hemşerim. :)

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Bence gayet hoş bir tema ve o fiyati hak ediyor fazlasıyla. Umarım bolca satış yapabilirsiniz. Ha yok çok satılmazsa ben blog açmayı düşünüyorum, bi iletişim kurabilirim sizinle o zaman.

isousluer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Bence gayet hoş bir tema ve o fiyati hak ediyor fazlasıyla. Umarım bolca satış yapabilirsiniz. Ha yok çok satılmazsa ben blog açmayı düşünüyorum, bi iletişim kurabilirim sizinle o zaman.

Eyvallah hocam. Ayrıca 25+15 yazmamın sebebi temayı beğenen arkadaşlar olur link kalsın der az para vereyim der o nedenle. Ama bazı arkadaşlar bu temaya 5 TL fiyat biçti. Onun görüşü saygı duyarım.

Blog açtığınız zaman konuşuruz hocam. :)

XfaCtoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Hocam orjinal arthemia ile arasında çok fark var. İlk bakıldığında aynı gibi gözüküyor. Haklısınız. Dikkatli incelediğinizde farkına varırsınız. Ayrıca orjinalinde tema paneli bulunmamakta. Bunda ise temanın her yerini panelden ayarlayabiliyorsunuz. Sırf panel yapımı için en az 30 lira istiyorlar zaten. :)

Haklısınız. Farkli birsey soylemedim zaten. Orjinali üstünde gereken emegi saglamissiniz. Fakat yinede sıfırdan kodlama yapmadan ücretle satmanız pek mantıklı degil. Belki footer link v.s karsiliginda ücretsiz verebilirdiniz. Ki eminim cok kisi kullanicaktir. Yinede emek veren sizsiniz. Karar sizin.

iyi Çalışmalar.

sonerium

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam tema özellikle renk tonuyla hoşuma gitti. Peki ilerde WP yeni versiyonlar çıkardığı zaman tema güncellemesi yapacak mısınız? Yapacaksınız bunu ücretli mi yapacaksınız? (WP güncellemesi derken, genelde temalar çalışır da büyük bir güncelleme olursa mesela WP3.5, WP4 gibi)

isousluer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Hocam tema özellikle renk tonuyla hoşuma gitti. Peki ilerde WP yeni versiyonlar çıkardığı zaman tema güncellemesi yapacak mısınız? Yapacaksınız bunu ücretli mi yapacaksınız? (WP güncellemesi derken, genelde temalar çalışır da büyük bir güncelleme olursa mesela WP3.5, WP4 gibi)

Hocam wp güncelleme yapmadan zaten günlük temada değişiklik yapıyorum. Eksik bulduğum veya şuda olsa daha iyi olur dediğim yerleri ayarlıyorum. Yapılan her değişikliği ücretsiz şekilde temayı kullanan kişilere vereceğim.

isousluer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Bir kişiye satılmıştır. Kurulum arkadaş online olunca yapılacaktır. Satış günceldir.

ozgurogretmen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Anlaşma sağlanmış, iş zamanında teslim alınmıştır. Temasını ben çok beğenmiştim. Hatta benzerini yaptırmak için sipariş vermeye hazırlanıyordum ki tesadüfen burada buldum...

İsousluer ile gönül rahatlığı ile ticaret yapabilrsiniz. Dediği vakitte geliyor, kurulumu yapıyor, anlatıyor ve gidiyor ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5