İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

üst sıraya çıkartmak için sizce ne kadar istemeliyim ?

hotr1de

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aslında tam olarak bir bölüm bulamadığımdan buraya yazdım..

bir siteyi minimum 1 ay içinde ilk sayfaya çıkartmak için teklif aldım ve kabul ettim, kelime " evden eve nakliyat " site 3-4 aylık pr0 ilk 200 de bile bulunmuyor...

500 ytl gibi bir fiyat düşündüm sizce ne kadar olmalı ? gerçekten zor bir iş gibi görünüyor..

bAdlove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
burdan bakılınca pek zor gibi durmuyor,
ama unutmamak gerekir ki bu işi yapan çok sınırlı seocular var.
firmanın imkanı varsa daha fazla talep edebilirsin.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 ay içerisinde çıkartamazsın, çıkartsan da orada durmaz :D

hotr1de

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aslında çıkartabilirim ama sandbox'dan korkuyorum yoksa 100 lerce link alabilcek kaynaklarım var, site pr0 3-4 tane indexli sayfa var, sitenin ne zamandan beri google'da indexli olduğunu bulabilirmiyiz ?

radres

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitenin adresi ne? 1 ayda çıkarman çok ama çok zor. Nakliyat çok kızıştı. Eskisi gibi değil. Eskiden 10-15 tane sitenin altına link verdiğimde çıkıyordu. Şimdi yüzlerce backlinkle ancak. Haa bir de unutma 1. sayfada tutmak zorundasın ona göre fiyat iste. Düştüğü an site paralarını geri isterler, dakika başı ararlar. 500 çok az. Nakliyatçıların çoğu beni tanır tecrübem çok bu konuda beni dinle :)

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
domain'de nakliyat geçiyorsa çıkabilirsim ama sabit kalamazsın sürekli düşersin

aslında fazla sonuç yok

evden eve nakliyat için yaklaşık 582.000 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar (0,18 saniye)

1 ay önce bi kelimede 1. sayfaya çıkmaya çalışıyordum 100'den fazla backlink aldım vede sonunda çıktım ama 1 gün kaldım sürekli yerim değişiyordu güncellemede pr 3 geldi şu anda 1. sayfa 7. sıradayım 2.210.000 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar (0,06 saniye)

yani pr güncellemeden çıkman biraz zor + sandbox ihtimalin çok yüksek ( eğer site yeni ise )

Kolay Gelsin..

hotr1de

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dediğim gibi backlink açısından problemim yok hergün pr1-4 arası 5-10 tane backlink alabilirim, ama siteyi tanımadığımdan sandbox korkutuyor üstte çıkartalım derken listede bile olmamak üzer doğrusu :)

dediğim gibi sitenin ne zamandan beri indexli gibi bilgileri araştırabilceğim bir yer lazım

N

NRT

Misafir
Toplist siteme bu aralar çok sayıda nakliyat firmasının sitesi ekleniyor.
Bende anlamış değilim. Ne oldu nakliyat firmalarına anlamış değilim. Eskiden hiç böyle değildi şimdi ise baya net işine yüklendiler.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hepsi çakma siteler, arabaların üstüne paint ile nakliyat firması ismi yazıyorlar çok acı bir durum aslında, fena halde kazıklanıyor adamlar.

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
adsense nakliyata iyi vermeye başladı sanırım :p

radres

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hepsi sahte değil. Oldukça azı sahtedir. Gerçekte var olan şirketler. Firma sahipleri sitenin içeriğiymiş, kamyon resmiymiş çok önem vermiyorlar. Yoksa fotoğraf çekip yollamaları mesele değil. Tek istedikleri googleda ilk sayfa.

Ustad

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
ploop az almışın bence ticari sitelerden daha cok alman lazımdı :) kolay gelsin msn ye gelmıyosun bu aralar

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaş sen para vereceksin gibi anlamış heralde ben sen alacaksın olarak anladım.. ama.. garantisi olmayan bir iş, ilk 3 sayfa desen neyse de içinde nakliyat geçen bir kelime gurubunda yeni bir siteyi ilk sayfaya çıkarıp orada tutmak çok zor bir iş. Uzun vadeli bir gelişim için anlaşsan 1 ayda ilk 3 sayfa, 3 ayda ilk sayfa gibi daha iyi, firma olarak yapıyorsan firmanın adını da zedeler yapamazsan(ki bence %99 olmaz o ilk sayfa işi o sürede)

mgora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sonuçta google'da herşeyi kontrol etme şansınız yok , yurtdışında orta ölçekli firmalar için 3-5 bin dolar civarı fiyatlar dönüyor ve hiç bir garanti vermiyorlar.
Bence yeni bir siteyle işin zor kaldı ki nakliyat rekabet olan bir alan.
Ama bana bir mail geldi 30 ytl'ye googleda ilk sıra garantisi veriyorlardı sana yollayayım (500-30=470) kazanmış olursun :)

Inferno

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
aslında tam olarak bir bölüm bulamadığımdan buraya yazdım..

bir siteyi minimum 1 ay içinde ilk sayfaya çıkartmak için teklif aldım ve kabul ettim, kelime " evden eve nakliyat " site 3-4 aylık pr0 ilk 200 de bile bulunmuyor...

500 ytl gibi bir fiyat düşündüm sizce ne kadar olmalı ? gerçekten zor bir iş gibi görünüyor..

Bi fiyat araştırması yapmak lazım hakikaten. Aynı kulvarda yarışacağız bende nakliyat kelimesinde bir şirketten site aldım bakalım yükseltebilecekmiyiz. Kolay gelsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5