İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

üstatlar adsense web için yardım önemli acil

iddaaevi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar öncelikle kolaylıklar hepinize ingilizce adsense reklam geliri elde edeceğim bir kelime ya da konu vererbilir misiniz

kelimeyi pm le gönderebilirsiniz

göndereceğiniz kelime asla dillendirilmeyecek ve söylenmeyecektir sonuçta bu benim de zararıma olacaktır

bunu öğrenebileceğim siteler var biliyorum ancak üstatlardan destek almak istedim

tabii yardımcı olabilirseniz
saygılarımla

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Hazırladığınız sayfanın içeriğiyle alakalı başlıklar, dosya isimleri ve meta taglar kullanmaya özen gösterin
Örnek:
Sayfa Başlığı : Google Adsense İpuçları
Sayfa ismi : google-adsense-ipuclari.htm
Meta Kelimeleri: google adsense ipucu reklam para kazanma

Gereksiz ve siteyle alakasız içerik ,title ,keyword koymamaya özen gösterin. SPAM dan kaçının
Detay okumak isteyenlere: http://www.netteturk.org/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=1

iddaaevi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teşekkür ederim

Hazırladığınız sayfanın içeriğiyle alakalı başlıklar, dosya isimleri ve meta taglar kullanmaya özen gösterin
Örnek:
Sayfa Başlığı : Google Adsense İpuçları
Sayfa ismi : google-adsense-ipuclari.htm
Meta Kelimeleri: google adsense ipucu reklam para kazanma

Gereksiz ve siteyle alakasız içerik ,title ,keyword koymamaya özen gösterin. SPAM dan kaçının
Detay okumak isteyenlere: http://www.netteturk.org/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=1

teşekkür ederim hepsini okudum ancak bir sorum daha olacak bu tip bir keyword verebilecek bir arkadaş yok mu pm den.... neticede slayt kelimesi 0.02 cent veriyor ....ortalama adsense reklamlarının tıkında..:(
boşuna site yapmayayım dediğim gibi boşunaa uğraşmayayım
arkadaşlar pm den de gönderbilirsiniz

saygılarımla

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
credit loan car finance umarım ne demek biliyosundur ?

umarım ingilizcen çok iyidir ?

umarım makale yazabilecek düzeydesindir ?

bildiğin konularda siteler yaparsan emin ol kazanırsın

( not : google salak değildir )

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
credit loan car finance 1,85

bunları söylemen kötü olmuş çünkü arkdaşı ötü yönlendiriş oluyosun , anladğım kadarıyla arakdaş yeni.

Bence kelime aramak yerine ben hangi siteyi yapabilirim diye düşünmen gerekir çünkü en üst seviyede reklam çıkardığın siteden bile kaznamassın çümkü google dan sana hedef kitle gelmez.En iyi yapacağın şey kimin pahalı reklam verebleceğini düşünüp ,onalar arasından alt konu seçip ,google da üst sıralara gelebileceğin kelimeleri seç.(+ ben bunu bu hafta anladım eğer iyi bi site yaparsanız hiç bi kelimede üstte çıkamamazlık olmaz yeter ki sabredin (iyi bi kelimede 5-6 ay alıyo ama napalım:p)

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Bence kelime aramak yerine ben hangi siteyi yapabilirim diye düşünmen gerekir çünkü en üst seviyede reklam çıkardığın siteden bile kaznamassın çümkü google dan sana hedef kitle gelmez.En iyi yapacağın şey kimin pahalı reklam verebleceğini düşünüp ,onalar arasından alt konu seçip ,google da üst sıralara gelebileceğin kelimeleri seç.(+ ben bunu bu hafta anladım eğer iyi bi site yaparsanız hiç bi kelimede üstte çıkamamazlık olmaz yeter ki sabredin (iyi bi kelimede 5-6 ay alıyo ama napalım:p)

yukarıdaki mesajımı okumadın herhalde, bunlar gizli değil..en çok kullanılanlar.

ayrıca , arkadaşın asıl yapması gereken önce ziyaretçi bulması , yani 10-20-50 ziyaretçiyle bu iş olmaz,

ben sadece hayalini ,isteğini kırmak istemedim.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
hala bu zihniyette insanlar varmı ? Mesajına çok güldüm gerçektende.Kelime istiyorsun ve diyorsunki kimseye söylemiyeceğim.Benimle paylaşın ama kimseyle paylaşmam diyorsun.Bence forumda bir araştırma yapmalısın.O kelimeleri herkes görebilir ama yeteri bilgi, kaynak olmadan kimse birşeyler elde edemez.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5