İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Uyarı Mesajları Tasarımım Ücretsiz.

Angelica

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Tamam kardeş tamam sen kendi bildiğini oku.Nasıl istiyorsan öyle olsun.Ha şunu bilki benim zoruma giden bir şey yok.Madem yararlı bir iş yapmıyouz o çok bildiklerini göster o zaman.(Tabi cesaretin varsa.O kadar adamsan.)
Ayrıca hazır psd nin sadece yazısını değiştirmissin demişsin ben sadece butonları hazır kullandım.Geri kalanları ben yaptım.Ayrıca forumda aktif olamıyorum tiriplerini sen git yalakalarına yap anca onlar yer.Ayrıca benim üstelediğim bir şey de yok senin gibi beş para etmez adamlar gelip şu mübarek ramazan aynda belki birine yararımımız dokunur diye açtığımız konuda itlik yaparsa düşüncelerimi belirtmek senin olduğu kadar benim de hakkım.Eğer anlayabilirsen.Anlayamazsan söyle daha açık konuşuyum.

Ne güldüm :D Yararlı iş paylaşmak zorunda olduğumuza dair kural yok. O halde "adamlık" veya "cesaret" göstermek için kasmaya da gerek yok. Hem bir şeyler paylaşmayana "adam değil" mi deniyor? :) Evet forumda aktif olmadığımı söyledim. Trip de yapmıyorum, yalakalığa da ihtiyacım yok. Girdiğim tek forum burası. Malesef, yalakalık yapacağım yer yok yani :D "İt" diye hakaret etmen de zoruna gittiğinin belirtisi. :)

Yazmıyim yazmıyim diyorum ama yok olmayacak ya Arkadaş paylaşım yapmış ve paylaşıma sunmuş butonlar ister ona dahil olsun ister olmasın ortada emek var sen niye gocunuyosun veya sanane neyin hesabını soruyosun ben çok adam tanıyorum başkalarının emeklerini kendi emekleri gibi gösterip para kazananları arkadaş yapmış ücretsiz'de sunmuş bu çekememezlik niye onu anlayamadım...

Bu yüzden yazıyorum zaten. Yarı hazır şeyleri yarın bir gün satmasın diye. Bazen testiyi kırmadan uyarmak lazım. :)

Nedir bu ? PSD düzenleyip satarda.Size ne oluyor ? Butonu başka biryerden bulmuştur.Sizinde avatarınızdaki kedi sizin mi ? Hangi yaptığınız logodaki karakteri kendiniz çizdiniz ? Hayır sever insanlar bunları paylaşıyor.Paylaşıyor ki , insanlar kullanıp yararlansın.

Ben çok sevdim uyarıları :)
"Psd düzenleyip satar da" mı? Hazır psdyi düzenleyip size uçuk fiyatla satsalar ve sonradan farketseniz tepki vermezsiniz yani? Siz tepki vermeseniz bile tepki verenler için yazıyorum. :) Avatarımdaki kediyi kişisel bir şeyde (avatar) kullanıyorum; satmıyorum veya dağıtmıyorum. Bu yüzden benim olması gerekmez. Ayrıca kaç logomu gördünüz de çizdiğim karakterin özgün olup olmadığını sorguluyorsunuz? Ben logo tasarımcısı değilim. :)

ekvgd

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Ne güldüm :D Yararlı iş paylaşmak zorunda olduğumuza dair kural yok. O halde "adamlık" veya "cesaret" göstermek için kasmaya da gerek yok. Hem bir şeyler paylaşmayana "adam değil" mi deniyor? :) Evet forumda aktif olmadığımı söyledim. Trip de yapmıyorum, yalakalığa da ihtiyacım yok. Girdiğim tek forum burası. Malesef, yalakalık yapacağım yer yok yani :D "İt" diye hakaret etmen de zoruna gittiğinin belirtisi. :)

Bu yüzden yazıyorum zaten. Yarı hazır şeyleri yarın bir gün satmasın diye. Bazen testiyi kırmadan uyarmak lazım. :)

"Psd düzenleyip satar da" mı? Hazır psdyi düzenleyip size uçuk fiyatla satsalar ve sonradan farketseniz tepki vermezsiniz yani? Siz tepki vermeseniz bile tepki verenler için yazıyorum. :) Avatarımdaki kediyi kişisel bir şeyde (avatar) kullanıyorum; satmıyorum veya dağıtmıyorum. Bu yüzden benim olması gerekmez. Ayrıca kaç logomu gördünüz de çizdiğim karakterin özgün olup olmadığını sorguluyorsunuz? Ben logo tasarımcısı değilim. :)

Ne psdsinden bahsediyorsun sen ya kardeşim ortada hazır psd falan yok herşeyi kendim yaptım diyorum (ikonlar hariç) sen kalkmışsın bana hala psd yi editledin diyorsun olm git şu ramazan günü çatma defol git kafamı bozma illa bana ağzıma geleni saydıracak ya..

E

Erturk

Misafir
@ekvgd sadece uyarı mesajları tasarımı yapmış, ikonları değil.

Hangimiz tasarım yaparken sıfırdan ikon yapıyoruz ki? %1 yada %2 ihtimal veriyorum bu duruma. Konu içerisindeki gereksiz tartışmalardan ötürü gerekli görülen kişilere uyarı cezası verilmiştir.

Lütfen konuyu kişisel tartışmaya sürüklemeyiniz.

İyi forumlar.

Angelica

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
@ekvgd sadece uyarı mesajları tasarımı yapmış, ikonları değil.

Hangimiz tasarım yaparken sıfırdan ikon yapıyoruz ki? %1 yada %2 ihtimal veriyorum bu duruma. Konu içerisindeki gereksiz tartışmalardan ötürü gerekli görülen kişilere uyarı cezası verilmiştir.

Lütfen konuyu kişisel tartışmaya sürüklemeyiniz.

İyi forumlar.

İkonları hazır kullandığımız doğru. Elementleri sordum, butonları hazır kullandığını söyledi. İkonlar sonradan girdi işin içine. :)

Akblog

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ellerine sağlık dostum. Teşekkürü hakkediyorsun ücretsiz hizmet güzel bir uygulama.
tebrikler.

ekvgd

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
İkonları hazır kullandığımız doğru. Elementleri sordum, butonları hazır kullandığını söyledi. İkonlar sonradan girdi işin içine. :)

Ya kaybol git şurdan böyle foruma da sana da başlattırma şimdi adam olun lan adam.Lan admin sil lan benim üyeliğimi bu forumdan lanet olsun bu foruma da sizede.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5