İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Uyarı, msn m heklendi

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar [email protected] adresim bugün heklendi. Adresimde baya kişi vardı ve çoğu da web site ile ilgilenen kişilerdi. bu adresten sizden bir şey isteyen olursa veya size bir şey göndermek isteyen olursa lütfen almayınız.

Bir de dün bir mesaj gelmişti. web sitenizin reklamını yapma hakkı kazandınız gibilerinden bir şeyler yazıyordu ve site adresi vardı. O siteye girdikten sonra msn m heklendi sanırım. Tam emin olamadığım için adresi vermeyeceğim ama sizlere de böyle bir mesaj gelirse açmamanınızı tavsiye ederim.

emirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aynı mail bugün banada geldi.
Hotmailden tıklayarak girdiğin zaman cookilerini çalıyolar.
Geçmiş olsun.

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teşekkürler. Emin değilim ama sizlere de geldiğine göre bu mailden dolayı çalınıyor şifreler. Diğer arkadaşların dikkatli olması dileğiyle.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Son günlerde tüm domainlere ait email adresleirne mynetten ekart geliyormuş gibi mail atıyorlar, herhangi bir exploit yok ekart linki olarak bir exe dosyası yükletiyorlar dikkatli olun.

Msn accountları ile ilgili bilgileri hatırlıyorsanız bilgilerinizn çalındığına dair mail atarsanız kesinlikle ilgileniyorlar, eğer hala hesaplarınız çalınmadı ama bundan muzdarip olabilirim diyorsanız www.passport.net adresine girip hesap bilgilerinizi biryere kaydedin... O bilgiler ile hesabınızı kurtarabilirsiniz...

Kolay gelsin

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
....bir de heykir an adiye mail almış...ana baba kalmadı ya gerisinde, farkında değil...

Mohti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tanımadığınız mailleri açmayın. Flash 'ın içine entegre etmeye başladılar. mail 'i okuduğun gibi cookie lerin karsı tarafa gidiyor..

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Ne kadar ot beyinli insanlar var ya!
Milletin e-mailini çalıp ne yapacaklarsa artık.

Teqin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Halen Bende Anlamadım Valla :) Calırsa Ne Yapacak Biliyormusun.. Soyleyecektim Bos Ver :)

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar şifreyi veya gizli soruyu değiştirmek için mevcut şifreyi bilmesi gerekmiyor mu, cookieslerde şifre yok bildiğim kadarıyla sadece oturuma ait bilgiler var, cookiesleri ele geçirdikten sonra şifreyi nasıl değiştiriyorlar acaba,bu nasıl mümkün oluyor?

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet gelen mail türkçe. reklamdevleti.info diye bir adres. başvurunzu kabul edildi. 3 ay reklam yapma hakkı kazandınız diye bir mail. Kullanıcı adı ve şifre falan vermiş. açılan sayfa da bir de resim var. yönelendiriliyorsunuz bekleyin falan yazıyor.

böyle bir mail gelirse dikkatli olun arkadaşlar.

Mohti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar şifreyi veya gizli soruyu değiştirmek için mevcut şifreyi bilmesi gerekmiyor mu, cookieslerde şifre yok bildiğim kadarıyla sadece oturuma ait bilgiler var, cookiesleri ele geçirdikten sonra şifreyi nasıl değiştiriyorlar acaba,bu nasıl mümkün oluyor?

Cookieslerini aldıktan sonra, bir program yardımı ile mail ine giriyor. şifre bölümünden kendine şifre sıfırlama maili yolluyor.Kısaca şifreyi sıfırlayıp, kendisi şifre oluşturuyor..

Teorim budur. Başka yolu yok cünkü..

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
valla bu konuda benim hiç sıkıntım yok...kendi domainimden aldığım maille live id kaydı yaptım...okey mailine onayladıktan sonrada o mail accountumu sildim...çalsa bilgi yok, bilgi olsa domain benim ;)...hiç kasmayın

SLaYeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dün benim mailimde çalınmıştı hotmaile mesaj attım bugun sıfırmala maili yolladılar bana istersn ekle yardımcı olayım [email protected]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5