İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Uydu internet

A

Anonymous

Misafir
Merhabalar.. Türkiyede uydudan internet erişimi veren firma varmı?? Bilen varsa lüften adres versin..

A

Anonymous

Misafir
baracuda/ izmir ama tavsiye etmem 600$ 1 ay sinirisiz kotu tarafi modem ile baglanti kuruluyor upload modem uzerinden gerceklesiyor.

seohunter

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
netiletisim.com'dan bir fiyat tarifesi aldım, dudağım uçukladı. 128k uydu internet seti 2900$ ve aylık 150$ ödemeli. Download ve upload tamamen uydu üzerinden fakat fiyatıyla bireysel kullanıcılara hitap etmiyor, şirketlere yönelik.
Skyrunner'ı inceledim fakat cazip değil. Download'ı uydudan yapmasına rağmen upload telefon hatları üzerinden gerçekleşiyor. Tabi bu durum ayrıca telefon faturası demek.

ozsuakin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.karsat.com dan bilgi edinebilirsiniz. telefon alt yapısının olmadığı bölgelerde kurulabiliyor. türkiye içi ekipman bedeli 1800$ + KDV

Aylık Tarifler ise
----------------------
128/512 Sınırsız 400 TL
256/1024 Sınırsız 500 TL
256/2048 Sınırsız 600 TL

Ayrıca kurdurmak istediğiniz voip sistemi hem ofis(Bu evde olabilir) hemde şantiye(yada iş yeri yada mesken) arasında bedava görüşebilir. ofis santraline takılacak cihaz ilede telefon faturanız yarı yarıya düşüyor. Bu şekilde sistemi konuşma yoğunlunuza göre de amorti etmiş oluyosunuz. amorti ettik den sonrada zaten faturadan kar edileceği için aylık ödemede pek göze dokunmuyor !!! :)

T

trgy

Misafir
Konu hortlamışken ben de yazayım. Yağmurlu günlerde ve karlı günlerde çok kötü bir şekilde kopmalar yaşanabiliyor. Canlı olarak yaşadım biliyorum. :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5