İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Uydudan "NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE"

B

BEBEX

Misafir

Arama motoru Google’un yeni hizmeti "Google Earth", uydu aracılığıyla coğrafi yapı ve dünyanın tüm yerleşim birimlerini kuşbakışı izleme olanağı sunuyor. İlçe, belde hatta köylere kadar çekilen uydu fotoğrafları arasında Şırnak’ın Cizre ilçesindeki dağlara işlenen Türk Bayrağı "Ne Mutlu Türküm Diyene" sözü görülebiliyor.
Google’in "maps.google.com" sitesinden sonra geliştirdiği "earth.google.com" sitesinden indirilen programla uydudan ilk olarak dünya görülüyor. Dünya üzerinde tıklanan her noktanın ayrıntısı tüm detayıyla kuşbakışı izlenebiliyor. Önemli yerleşim merkezleri, daha net uydu fotoğrafları sayesinde yollardaki araçlara kadar detaylandırılabiliyor.

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bebex buranın koordinatlarını biliyor musun versene bi? çok aradıım bulamadım..
halka arz edicem bende :D

B

BEBEX

Misafir
koordinatları resimin üzerinde yazıyor ama malesef resim ufak oldugu için okunmuyor bu post altından halka sunabilirsin..

php_coderr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla helal olsun adamlara bunuda yaptılar ya hemen yüklüyorum programı :)

ufukaykut

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
uslanmaz' Alıntı:
bu uydu görüntüleri çok eski. en az 2 yıllık.
1 yıllık goruntuler ama kolay mı çekmesi onları 1 kere yapılmış olay işin ilginci askeri bolgeler bile gozukuyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5