İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Uydunet kullanan var mı?

BordoMavi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çalıştığım şirketle geçen ay bir siteye bu sistemin montajını yaptık şuan için hizmet kalitesi telekomdan daha iyi telekom gibi tıkanmalar ve kesiklikler olmuyor ayrıca şuan kampanyasıda var ve gayet ucuza mal oluyor 1 2 ay içinde telekomla anlaşmam bitince bende uydu net e geçecem tavsiye ederim

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Kablonet-in yeni adı bu. ADSL hizmet açısından daha iyi.

Hangi hizmetten bahsediyoruz anlamadım ?

çalıştığım şirketle geçen ay bir siteye bu sistemin montajını yaptık şuan için hizmet kalitesi telekomdan daha iyi telekom gibi tıkanmalar ve kesiklikler olmuyor ayrıca şuan kampanyasıda var ve gayet ucuza mal oluyor 1 2 ay içinde telekomla anlaşmam bitince bende uydu net e geçecem tavsiye ederim

öncelikle fiyat olarak çok uygun geldi bana. Aynı paraya (10lira fark bişi diil) 2mbit upload ve download yapılıyor bence bu süper. özelliklede istediğim ftp kullanabilmek aslında. işim gereği yüklü dosyalarla çok uğraşıyorum. Fotoğraflar tiff olarak geliyor herbiri 50mb olunca hosting boşuna trfiğini yiyorum ve tabi birde indirmesi var. ama bu olursa bari direk bilgisayara indirdirim sıkıntı yaşamam

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
4MBPS olan iyiymiş. Şu ÖİV saçmalığını da kaldırsalar birşeye benzeyecek.

BordoMavi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hangi hizmetten bahsediyoruz anlamadım ?

bildiğimiz kablo tv yayınını aldığımız hat üstünden yayın yapıyor onu kasdetmiş heralde ad değiştirip uydunet yaptılar.

birde bu tip telekoma rakip ciddi sistemler 2011 başına kadar bir çok şirket trafından yapılacak mesela turkcell şuan ciddi derecede telekoma en büyük rakip olacak bir sistem hazırlığında türkiyenin her yerine fiber optik kablolar döşüyorlar ve yapacakları sistem ile tek bir kablo üzerinde internet televizyon telefon gibi sistemler kullanılabilecek

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
doğrusu ben kablonet hakkındada bilgili değilim. belkide 5 yıl oldu hep adsl kullanıyorum evde o yüzden kablonet hizmetinide iyimi kötümü bilmiyorum açıkçası.
ama turkcell olayınıda biliyorum. bana en yakın hizmet yeri 6km falan ama bizim buraya ne zaman gelir fikrimde yok o yüzden onu beklemek şu an için söz konusu olmaz sanırım :)
yoksa o daha mantıklı...

merol77

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kampanya bilgisi aşağıda:

Türksat’tan ‘Bu Kış İnternet Bizden’ Kampanyası

Kampanya koşulları
Kampanya 10.12.2010 – 31.01.2011 tarihleri arasında geçerli olacaktır.
Müşterinin abone olduğu internet hizmeti, ilk 3 ay ücretsiz olarak sunulacaktır. Kablo TV ücreti “İlk 3 ay ücretsiz” uygulamasına dahil değildir.
Kampanya kapsamında 1-5-10 Megabit KKÖ (Kullandığın Kadar Öde) ve sınırsız hızlar müşteriye sunulacaktır. Kampanya kapsamında abone olunan Uydunet hızı ilk 3 aydan sonra tarifede yer alan fiyat üzerinden sunulacaktır.
Müşteriler ilk üç ay hız değişikliği yapamayacaktır. Müşteriler abone oldukları hızdan daha düşük bir hıza geçiş yapamayacaklardır. Sınırsız Uydunet’e abone olan müşteri daha sonra kullandığın kadar öde tarifesine geçemeyecektir. Kullandığın kadar öde Uydunet’e abone olan müşteri ise sınırsız tarifesine geçebilecektir.
Kampanya kapsamında KKÖ (Kullandığın Kadar Öde) internet müşterilerinin, ilk 3 ay ilave GB kullanımı yapmaları durumunda, ilave GB kullanımları her ay tarifede yer alan fiyatlar üzerinden ayrıca faturalandırılacaktır.
Kampanya kapsamında KTV kurulum ve Uydunet aktivasyon ücretleri alınmayacaktır.
Kampanya kapsamında kablosuz modem bedelsiz olarak verilecektir.
Kampanya kapsamında müşterilerin Uydunet’e abone olarak, 24 ay abone kalmayı taahhüt etmesi zorunlu olacaktır.
Kampanya süresi dolmadan aboneliğini iptal ettirmek isteyen müşterilerden cihaz ücreti (Kablosuz Modem için 175,00 TL), alınmayan kurulum ve aktivasyon ücretleri (Kablo TV kurulum ücreti 43 TL, Uydunet aktivasyon ücreti 27,74 TL) ile 3 ay ücretsiz olarak kullandığı Uydunet (tarife üzerinden) hizmetine ait ödenmemiş ücretler tahsil edilecektir.
Kampanya Uydunet altyapı imkanları ile sınırlı olacaktır.
Kampanya cihaz stokları ile sınırlı olacaktır.
Mevcut Uydunet aboneleri ve Uydunet aboneliğini kampanya başlangıç tarihinden sonra iptal ettiren müşteriler bu kampanyadan faydalanamayacaklardır.
Farklı kampanyadan faydalanan müşteriler bu kampanyadan faydalanamayacaklardır. Uydunet aboneliği olmadığı halde Teledünya kampanyalarından birine dahil olan müşterilerin abonelikleri ise Teledünya hizmeti ile alakalı olduğundan bu kapsam dışında tutulacaktır.
http://www.uydunetburada.com

samuel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bulundugum semtde uydunet altyapısı yok,olsa 1 dakıka bıle durmam ttnetde,su an mecbur oldugum ıcın kullanıyorum..

mehmet-ali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
ttnet'ten baska bir yere geçemezsin. Uydunet yani Türksat kamu kuruluşu. Yani iplemiyorlar seni. Kurulum yapacak firmalar taşeron ve kurmuyorlar. Satma gibi bir dertleri ve kaygıları yok.

samuel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bulundugum bolgede boyle bır servıs olsa,ttnet uyelıgımı ıptal edıp uydunet e gecıs yaparım neden gecemeyımkı parasıyla degılmı sonucta?

samuel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayır parasıyla değil dediğim gibi. Adamlar abone istemiyor. Zorla alamazsın ki vermiyorlar.

bunu bılmıyordum gercekten,yakında tasınma durumumuz var,bende dusunuyordum bunu,ama o olmazsa superonlıne yaparım bende ozaman,bılgılendırmenız ıcın tesekkurler..

Simasher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kabloneti nasıl vermiyorlar ne saçmalıyorsunuz siz allah aşkına :) Daha yeni kozyatağında oturan kuzenime bağlattık o şekilde tanışma fırsatım oldu.

Kampanya ile kablolutvyi bedava veriyorlar.Yani eğer teledünya box falan alırsanız trt hd,eurosport hd,ng hd falan izliyebiliyorsunuz.Bunun dışında 5 mbps internet 49 59 lira gibi birşeydi sanırım.

tek sorun adsl gibi yaygın değil. Superonline'dan daha yaygın tabii ama olmadığı bazı bölgeler de mevcut.

mehmet-ali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
1. Kablonet diye birşey yok.
2. Uydunet'i 2 Aydır Ankaranın göbeğinde Kızılaydaki evime bağlatamıyorum. En son aradığımda dümdüz küfür ettim.

İlgi alaka 0, üç kere il müdürlüğe şikayette bulundum il müdürlüğüde cevap vermiyor. Şikayeti iplemiyorlar bile. Hadi kazara bağlattın diyelim. Burdan bu saatten sonra ne hizmeti alacaksın. Sorun yaşarsan bittiğin andır. Araki muhattap bul.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5