İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Uye Basina 15 YTL Veriyoruz

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Sevgili webmasterlar

XKALP.COM Ortaklik programinda BUYUK DEGISIM !

Gold uyelik kazanci : TAM 15 YTL OLDU.

Evet Yanlis Duymadiniz : Bize gondereceginiz her GOLD UYEden 15 YTL ( 15 Milyon kazanacaksiniz )

Odeme limiti : 60 YTL olmustur. Lutfen yenilenen http://www.xkalp.com/webmaster adresini ve kurallarini inceleyiniz.

http://www.xkalp.com/webmaster

31.03.2007 tarihinden itibaren " yeni uye " basvurularinda oldukca secici davranacagiz. Bundan sonra " ucretsiz domainler - hostingler ve belli bir hite - kaliteye " sahip olmayan siteler asla sisteme dahil edilmeyecektir.

31. mart tarihi itibariyle sistemden 122 webmaster kaydi silinmistir. Bu webmasterlar banner kodlarini sitelerinden kaldirmis ve uyelikleri iptal edilmistir

Bilgilerinize.

NOT : Bazi webmasterlarin sitelerinde hala eski kodlar bulunmakta ve bannerlar " GORUNTULENEMEMEKTEDIR". Lutfen panele baglanip yeni kodlari sitelerinize ekleyiniz. Aksi halde uyeliginiz iptal edilir

http://www.xkalp.com/webmaster

XKALP.COM

ramazan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok büyük bir rakam, fakat bannerlerinizi beğenmemem ve serverinizin yavaş oluşu, beni ortaklık sisteminizi kullanmamaya teşvik eden sebepler arasında.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
isteyen arkadaşlar kendi bannerlarını kullanabilir, kendi webmaster ID sini ekleyerek
hatta bannerları bize göndersin, sisteme ekleyelim
çözüm çok yani:)

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sırf sizin siteniz üzerine içeriği olan bir site açsak ve tanıtımını yaparak ziyaretçilerin üye olmasını sağlasak ban ya da ortaklık sistemine kabul edilmeme sebebi olabilir mi?

Mickey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
favorites gerçektende büyük oynamışsın umut ediyorum ki inşallah başına bir sorun vs. gelmez.

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bide şu üyelik formunu kısaltsan varya sana günde 500 üye benden :D

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
kısalttık ya üyelik formunu daha ne istiyorsun:D
yorumlar için tşk ler arkadaşlar.
Tek isteğimiz " kurallara uygun" kullanılması. O yüzden tüm üyelere baştan söylüyoruz, lütfen kuralları okuyup teyid edin diye.
sonra bu niye böyle, şu niye şöyle durumu yaşamayalım.

birde çok sorulan sorulardan biri : Üyeliğim iptal edildi. yeniden başvuru yapabilirmiyim?
Evet , eğer kurallara uygun olarak devam edeceksiniz başvuru yapabilirsiniz.

katılımlarınızı bekliyoruz.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Gold üyelik zaten ücretli değil mi, nasıl bir riski olabilir bunun? Bence sorun/problem olmaz, zaten favorites forumun aktif üyelerinden uzun zamandır.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
güzel rakam.. büyük sitelere ulaşıp siz de reklam önerebilirsiniz garantiarkadaşlığın yaptığı gibi.
gold üye dışında para kazanamıyor muyuz?
başarılar.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Gold üyelik kazancı + sitedeki txt -banner reklamları dışında kazanç yok
zaten bu tür sitelerin şu aşamada başka kazanç yolu yok. üyelik sisteminden getiri sağlanıyor. bizde üyelik kazancını webmasterlar ile paylaşıyoruz

MerTUraL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim hesabım vardı üye çıkmadığından pek kullanmıyordum sitedende kaldırmıştım.Daha 1-2 gün önce açılıyordu mailde geldi bende tam siteye koyucaktım kapatılmış hesabım içinde 6 ytl vardı :) Uçtu mu o para? :D

asasmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim hesabım vardı üye çıkmadığından pek kullanmıyordum sitedende kaldırmıştım.Daha 1-2 gün önce açılıyordu mailde geldi bende tam siteye koyucaktım kapatılmış hesabım içinde 6 ytl vardı :) Uçtu mu o para? :D

benimkide kapatılmıştı geri açıldı ama 1.30 lira yok :D

ramazan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Atılan mailde belirtiyordu, reklamı sitesine yerleştirmeyen arkadaşların hesaplarındaki para da gidecektir diye olmaması doğaldır.
benim de hesap kapandı sanırım.
bu arada favorites, gönderdiğimiz üyenin anında mı gold üye olması gerekiyor?
yoksa referansı biz olduğumuz üyeler daha sonradan gold üye olurlarsa da gold üye kazancı alabiliyor muyuz?

asasmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Atılan mailde belirtiyordu, reklamı sitesine yerleştirmeyen arkadaşların hesaplarındaki para da gidecektir diye olmaması doğaldır.
benim de hesap kapandı sanırım.
bu arada favorites, gönderdiğimiz üyenin anında mı gold üye olması gerekiyor?
yoksa referansı biz olduğumuz üyeler daha sonradan gold üye olurlarsa da gold üye kazancı alabiliyor muyuz?

bizim sitemizde banner var sağlık olsun canları sağolsun :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5