İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

üye başına 1tl + %10 komisyon

cagdas26

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
TamVakti nedir?
3 farklı ihale modeliyle sıfır ve garantili ürün satışı yapan online alışveriş sitesidir.

Kurumsal bilgilerimiz için tıklayın.

Her ihalede bir ürün satışı gerçekleşir. İhaleler de kazananların belirlenmesi ihale türüne göre değişmektedir. Detay için tıklayın.

İzleyerek öğrenin
Beğendiğin Fiyata Al En Yüksek Benzersiz Premium İhale

Alışveriş modelini tanıyın
Çok ucuza ürün satmamızın sebebi; birçok üyenin teklif katılımıyla, ürünün fiyatında büyük indirim yapabiliyoruz.

tesekkür için 5dknizi ayırıp üye olurmusnuz ? http://www.tamvakti.com/kayit/cagdas26

GreeNEyeS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Böyle sitelere güvenmiyorum artık sizin gönderdiğiniz üye parası kadar para vermiyorlar ünlenincede size ihtiyaçları kalmıyor zaten.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Neye teşekkür ediyoruz ben onu anlamadım. Sitedeki açıklamayı kopyalayıp altına ref koymuşsun bunamı teşekkür edicez.

maswey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaş siteyle bir bağlantım yok ama güvenilir sitedir :) ben de ihalelere katılmıştım

GreeNEyeS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Yanlış biliyorsunuz. Tamvakti.com'un her vermediği paraya ben kefilim. :)

Birçok Firmanın Üye başına verdiği para için denemeler yaptım ve yapılan üyeler için herhangi bir olumlu dönüş olmadı artık yazdıkları koddanmı bilmiyorum.

T

trgy

Misafir
cookie sistemleri var tamvakti.com un oldukça gelişmiş hem de. belli bir saat boyunca üye olursa o üyelik size veriliyor. Yani üye illa ki tıkladığı anda kayıt olmak zorunda değil. O yüzden çok az eksik sayım oluyordur diye düşünüyorum.

bleem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Webmaster arkadaşlar, kişisel üyelikleriniz dışında bu referanslı üyelik uygun değildir.

Site ortaklık programımız çok yakında açılacak ve iyinet aracılığıyla duyurulacaktır.

TamVakti Ekibi

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5