İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Üye Ol 27 $, Her Referans 1.25 $

aekayhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
5-10 Dk da 27$ (Gerçekten Oluyor)
Hiç bu kadar çabuk para kazandıran bir site görmedim. Ben de biraz önce üye oldum..parayı da garanti veriyorlar. Arkadaşım aldı da. Benim yeni haberim oldu. Neyse saadete geleyim...
Açılacak sayfada sağ üst köşede Create A Free Account'a tıklayın.Daha sonra lara şunları yazacaksınız:

Username: Kullanıcı adınız
Password: 7-15 karakterli şifreniz
First name: Adınız
Last name: Soyadınız
Email Address: Email Adresiniz(Paypala verdiiniz e-mail adresinizle aynı olsun)
ve en son da kutucuğun içine resimde gördüğünüz karakterleri girip Create Free Account butonuna tıklayın.
Ve Sonra Aşşağıda Üzerinde 4$ 6$ Ve Bazı Yazılar Olan

Linklere Tıklayın, Start Survey Butonuna Bastıktan Sonra

Click For Web Site 1 E Tıklayıp Siteye Göz Atın,

Alttaki Boşluğa it's a good site,really this is very nice,great site this gibi ifadeler yazın

web Site 2 İçinde Aynısını Yapın ve 4$ hazır

Tüm Linklere Aynısını Yaptıktan Sonra.... 27$ ınız Hazır Olacak 75$ olduğu zaman(3 kere aynı islemleri yaptıktan sonra paranız hazır)

Reedem Moneye Tıklayıp PayPal Hesabına Aktarın
paralarınızla isterseniz RAPİDSHARE üyeliği alın
isterseniz metin2 de ep alın
isterseniz knightta cash veya premium
isterseniz sro da silk alın
veya paypal destekli sitelerden alışveriş yapın...

www.awsurveys.com

legolasTR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kardeş istersen ben sana referans'dan üye olcak birçok kişi bulurum :D

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
hocam ben bu awsurvey midir ne zıkkımdır 500 dolar paramı alamadım. başımın gözümün sadakası olsun dedim geçtim gittim. böyle şeyler vakit kaybı. başka bir şey değil...

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
:D :D hocam sormayın gerçekten çok uğraştım :D 5 günde o parayı buldum ama 2 hafta da paramın peşinde koştum :D :D baktım vermiyorlar ammaaan mıçarım bunların çarkına dedim çıktım :D o zamn 400 dolarda ödeme yaptıklarını söylüyorlardı şimdi ne diyorlar bilmiyorum

ToKoBa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam ben bu awsurvey midir ne zıkkımdır 500 dolar paramı alamadım. başımın gözümün sadakası olsun dedim geçtim gittim. böyle şeyler vakit kaybı. başka bir şey değil...

Bu tür sitelere üye olmadan adamlara bir mail atın Türkiye'ye ödeme yapılıyor mu diye. Onlar da hayır cevabını verecektir zaten.

Netten parayı en güzel clickbank satışları sağlıyor.

aekayhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar kusura bakmayın bende verio die açtım konuyu :S

Renoxy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
awsurveys türkiyeye ödeme yapmıyor, google da araştırdığım kadarıyla kimseye ödeme yapmıyor, sadece zaman kaybı.. bir siteye üye olacağınız zaman öncelikle google da araştırma yapmanızı öneririm ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5