İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Üye Ol, Kazancınızın Yarısı Sizin ;)

Renoxy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet arkadaşlar, westbux, gagabux ve türkptc ye refimden üye olanlara Haftalık düzenli olarak kazandırdıklarının yarısını geri ödeyeceğim... Westbux ve Gagabux dan ödeme limitine ulaştım ve para talebinde bulundum, Turkptc de ise az kaldı ödeme almama.. Daha önce üye olanlar bir daha olmasın lütfen... Üye olanlar pm ile üye adını, paypal adresini ve hangi siteye üye olduğunu belirtirse sevinirim...

YENİ FIRSAT! Westbux'da üyeliğimi yükselttiğim için artık haftalık düzenli ödeme yapılacaktır kazandığınız 0.05 lik reklam başı tiklerin hepsi geri verilecektir ;)

Westbux tık başı 0.01$ Günde 10 Reklam

Gagabux tık başı 0.01$ Günde 16-18 Reklam

TurkPTC tıkbaşı 0.01$ Günde 4-5 Reklam

Westbux Üyelik İçin Tıklayınız

Gagabux Üyelik İçin Tıklayınız

TürkPTC Üyelik İçin Tıklayınız

SÜPER TEKLİF!! ÜYE OLUP BÜTÜN REKLAMLARA TIKLAYANLARA iLK GÜN İÇİN ANINDA ÖDEME YAPILACAKTIR!!! ;) HERBİR SİTE BİRBİRİNDEN BAĞIMSIZDIR, İSTEDİĞİNİZE ÜYE OLABİLİRSİNİZ!! BOL KAZANÇLAR ;)

Westbux Üye Olanlar:
1-
2-
3-
4-
5-
6-
7-
8-
9-
10-

Gagabux Üye Olanlar:
1-
2-
3-
4-
5-
6-
7-
8-
9-
10-

TürkPTC Üye Olanlar:
1-
2-
3-
4-
5-
6-
7-
8-
9-
10-

Renoxy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar güven sağlaması amacından, üye olup bütün reklamlara tıklayanlara ilk günün ödemesini yapacağım anında;)

Günceldir, fazladan para kazanmak isteyen yok sanırım..

YENİ FIRSAT! Westbux'da üyeliğimi yükselttiğim için artık haftalık düzenli ödeme yapılacaktır kazandığınız 0.05 lik reklam başı tiklerin hepsi geri verilecektir ;)

T

trgy

Misafir
Flood yapmayınız.

Bu tarz şeylere talep yok artık eskisi gibi. Artık herkes daha iyi para kazanma yollarını seçiyor. Biraz araştırırsanız siz de anlayacaksınız bu tarz şeylerde cep harçlığının bile zor çıktığını. :)

Renoxy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben aylık 100 dolardan fazla kazanıyorum, o yüzden benim için iyi :)

keremcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
westbux tıkladım. arkadaş ödeme yolladı. güvenilir ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5