İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Üye ol, paypalına anında ödeme yapayım (0.30$)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Merhaba arkadaşlar, üyelik bazlı ödeme fırsatı sunuyoruz, site adresi için pm isteyiniz lütfen, şuanda 3 site var aktif olarak 0.10, 0.20 ve 0.30 $ lık farklı ödemeleri var bu sitelerin.

Ödemeler TR kayıtlı paypal hesaplarına aynı gün içinde yapılacaktır, TR dışı lokasyon ile çalışmıyoruz.

Sorular ve site adresi için pm gönderin lütfen.

west27

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
işlem yapıldı ücret hesabımda teşekkürler.

vg1832

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Üye oldum ve anında ödemeyi yaptı. Teşekkürler...

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Msn kullanmıyorum gerçekten üstadım. Oldum olası antipati duydum hep, daha çok skype ve facebook chat kullanıyorum. Pm attım ;)

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Kayıt olmayı beceremeyen insanların, 0.30$ için forumda konu açıp beni dolandırıcılık iddiasıyla tehdit etmesi yüzünden kapatıyorum sistemi.

0.30 $ için sahtekarlık yapıcak adam değiliz, gelen onay mailini kabul etmemiş, hastaydım kusura bakma şimdi kabul ettim diyor ertesi gün.

Sonrada benim hatam oluyo bu olay, foruma konu açarım diye tehdit ediyor :)

Parasını göndericem arkadaşın başımın gözümün sadakası olsun.

Çalıştığımız arkadaşlara teşekkürler, bu bir araştırma projesiydi ama sonuca vardıramadım. Bir ortaklık sistemi hakkında makale hazırlıyorum sistemi forumda öven yada eleştiren bir kısım olcaktı bu istatistikler. Ama hiç sağlıklı bulmuyorum bu sonuçları.

Başka bir metodla deniyeceğim sistemi ve makaleyi öyle sunacağım foruma.

Herkese teşekkürler, konu kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5