İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

üye olmayanlar linki göremesin eklentisi olan paylaşırmı :)

Ekselans

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar forum sitelerimin hepsinde foumlar tüm misafirlere açık tabi buda sömürgeyi doğruyo.

Bir kaç yerde gördüm misafirler konu içine kadar giriyor fakat link yazan satırda "linki görmek için üye olmalısınız" yazıyor
forumu gezdim göremedim

eğer bu ekelnti olan arkadaş varsa paylaşırsa sevinirim :)

şimdiden teşekrler

thenutcracker

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu dosyayı nasil yukluyoruz ? Ben basaramadim da.

Vbulletin 3.6.8 kullanıyorum.

Teşekkürler

thenutcracker

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tşekkürler yardımınız icin. Yukledim urunu. Çalıştı
Fakat 2 sorum var

1- Only Registered Users Can See Links...... Bu yazıyı nereden Türkçeleştirebilirim ?

2- Bu ürünün aynısı, ama forumda ki resimleri misafirin görmemesini nasıl sağlarız ?

eskeyp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tşekkürler yardımınız icin. Yukledim urunu. Çalıştı
Fakat 2 sorum var

1- Only Registered Users Can See Links...... Bu yazıyı nereden Türkçeleştirebilirim ?

2- Bu ürünün aynısı, ama forumda ki resimleri misafirin görmemesini nasıl sağlarız ?

1- Admincp < Cümleler ve Diller < Cümlelerde arama yap çıkan sonucu düzenle..
2- Resimde url varsa zaten otomatik oda link konumunda olduğu için misafirler göremez ama url siz
diye eklenmişse misafirlerde görür bunun için eklenti yok extra hide eklentisi kurarsın oda bbcode ile elle kendin yaparsın..

ritemre

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Peki bu eklentiyi delip geçmenin herhangi bir yolu var mı? Bakın sitelere boşuna üye olmayalım :D

thenutcracker

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki su resimleri gizlemek icin hangi yolu uygulamam lazim. ornek var mıdır ? yada link ?

tesekkurler

thenutcracker

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
verilen linkteki uygulama saglikli calismadigi basliktan belli. :(

daha saglam ve stabil calisan bir cozum onerisi olan arkadaslardan yardım bekliyorum.

tesekkurler

fero5634

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar ben vBulettin 3.8.4 versiyonunu kullanıyorum ama çalışmadı. Yardımcı olabilirmisiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5