İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

üye profilinde referans gözükmeli

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Üye bilgilerinde referans kişi bilgisi gözükmeli (referans kişi davetiye gönderen kişi ile aynı olmayabiliyor)

2 gün önce hosting ile dolandırıcılığından bahsedilen kişi veya forum üyesi olup dolandırıcı olduğu anlaşılan kişinin arkadaşı foruma üyelik için başvurabiliyor, hatta foruma üye olmuş gezinebiliyor.

Bence kötü davranışları sabitlenmiş olanların forumda bulunmaması gerekiyor.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
yani refeer dediğiniz isteyenin istediğini yazabildiği kısımmı ? yoksa davetiye yollayan kişimi.Davetiye yollayan kişiyse bencede hoş bir uygulama.Ama davetiye yolladı diye birilerinide suçlu tutmak yanlış olur.Hiç tanımadığımız insanlara çokca davetiye yollayabiliyoruz.

cklloadingckl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence de böyle bir uygulama olmalı ama davetiye verenlar zan altında olmamalı :)

M

MasterTR

Misafir
iki gun once milleti dolandiran hostcular iki gun sonra yeni siteleriyle kar$imiza cikiyor.. $uan dakikhostun devami ba$ka bir isimle tekrar forumlara geliyor yakinda kokusu cikar. ayrica lifenic sinan gunay da forumda uye bakalim bu ismi anla$ilince yeni nickki ne olcak

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Bencede çok faydalı olur, profilde açıklayıcı bilgiler artırılmalı.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
VB de böyle bir özellik varmı ki? Ben görememiştim. Nasıl yapıldığınıda yazarsanız admin için daha yararlı olur sanırım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5