İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Üye Yap Para Kazan

Genckolik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Sizlere vereceğimiz Banner e tıklayıpta sisteme üye yaptığınız kişi başına 0,20 YTL kazanacaksın Toplam 10 YTL olduğunda havale ile ödenecektir, İlgilenen arkadaşlar [email protected] mail adresinden irtibata geçebilirler.

Saygılar...

c0d3r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yalnis anlamazsaniz soylemek istiyorum. Kimse istatistiklerini gormedigi bir programa uye olmak istemez. Olmayi kabul edersede karsidaki kisiye guvenmek ister. Diger konu ise tiklamaya karsilik olarak 0.20 YTL veren programlar var uyelik basina bu kadar vermende kimsenin dikkatini cekmez.

Saygilar.

Genckolik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Her Gün Göndermiş olduğunuz üyelere ait istatistikler tarafınıza gönderilecektir. Güven konusuna gelince Şunu söylemek isterimki Bize sadece 10 YTL lik güvenceksiniz. Zaten hergün gönderilen istatistiklerden Ne zaman 10 YTL olduğunu göreceksiniz. Ve İstatistiğinizde 10 YTL yi göndermediğimiz an sistemten çıkabilirsiniz ve bizi burada herkese rezil edersiniz. Umarım Açıklayıcı Olmuşumdur.

Saygılar...

Genckolik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Açıkcası tık başına pek güvenmiyoruz. Sizde Biliyorsunuzki proxy kullanılabiliniyor ve yanıltıcı tıklamalar olabilir. Bunun önüne geçmek için böyle bir karar aldık. İlgilenen arkadaşları msn ye bekliyorum. [email protected]

www.genckolik.net

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5