İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Üyeleri vBulletinle birleştirmek.

SaVaGe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mrb,
Arkadaşlar sitemdeki üyeleri foruma login ettirmem için ne yapmam gerkir.Yani siteme üye olan forumdan login olabilecek.
includes/function_login.php
--------------------------
function verify_authentication($username, $password, $md5password, $md5password_utf, $send_cookies)

Bu fonksiyondan login ettiriyorum ama Girişi kabul ediyor ama hoş geldin ekranında Kayıtsız diyor.
Bunu düzeltmek için başka ne yapmam gerekiyor?

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
vbulletin veritabanina kullanicilari eklemen gerekiyor.

tHm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1. vB Cookie ayarlarını .site.com şeklinde ayarlaman gerekli. Domain başında nokta olması önemlidir. Böylece cookie tüm site genelinde geçerli olacaktır.
2. global.php de kullanılan $bbuserinfo değişkenini sitene include etmen gerekli.
3. Daha sonra $bbuserinfo değişkeni ile istediğin bilgileri alabilirsin. $bbuserinfo['userid'] gibi...

SaVaGe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:)

VB deki üyeleri siteye değil sitedeki üyeleri vb ye login ettirmek istiyorum. Birşeyler denedim bu sefer Kayıtsız yerine kullanıcı adını kabul etti fakat bu kezde Login paneli kaybolmadı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5