İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

uyelerin sehirlerine göre uyumlu olarak alt alta sıralama ????

ela1196

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şimdi mesela uyelerin sehirine göre alt alta sıralıycam ama mesela ankaralar izmirler ıstanbullar...vs birarada alt alta sıralanacak tek sehre göre sıralatıyorum ama ankara bitti mesela altına baska sehir bitince baska sehir bitince baska ... gibi
nasıl bir döngu kurucam :utan:
basıt bir ylu vardır ama bulamadım birtürlu

ela1196

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bİ AKIL DANISICAMDA .......... BU ACTIGIM KONU DISI OLUCAK AMA
şimdi online uyeleri listelemek için tarih satırı acıp tarih kodlarıyla savasmak yerine
----------veri tabanında uye adı karsısında on diye bi bölum acsam
uye giriş yaptıgında on satırına "a" yazdırsam yani online uye her sayfaya ayrı ayrı koyacgım kodla 10 dk işlem yapmayınca o uyenin adına gecim
on diye actıgım yeri "a" yerine "b" yaptırsam
online uyeler kısmında uye adı karsısında "a" yazanları listelesem boylece onlineleri listelemiş olurum
bu yol nasıl sistemimi yavaslatırmı :(

ararbulur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
buna gerek yok online diye bir tablo oluşturup login de bu tabloya yazdırırsınız session.timeot olduğundada sildirirsiniz..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5