İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Üyeleriniz Download Etsin Siz Para Kazanın

Sönmez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Rapidshare,megaupload mantığı ile çalışan uploading.com.Her 1000 tane dosya download edildiğinde webmasterlara 5$ para ödüyor.

Nasıl para kazanılıyor ?

Her 1000 dosya indirmeye 5$ para ödüyorlar.

Alt üyelerinizden %5 kazanıyorsunuz. Örneğin benim alt üyem 100 Dolar kazandı.Onun sayesinde ben 5$ Dolar kazanıyorum.

Ödeme ne zaman yapılıyor ?

Her ayın 1. ve 16. günlerinde yapılıyor.

Ödeme Nasıl yapılıyor ?

Çek,wire transfer,paypal,epassporte,Fethard,Finex ve Webmoney ile ödeme şekilleri mevcut..

En düşük ödeme miktarı ne kadar ?

100 $ olduğunda ödeme alabilirsiniz.

Tek kötü yanı..

Sadece şu ülkelerden download eden kişiler için para ödüyorlar.(Western Europe, US and Canada.)

Referansım olmak isterseniz aşağıdaki linkten üye olabilirsiniz..
http://www.uploading.com/wsignup.php?ref=2404

Not : Henüz ödeme almadım..

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dosya yukleme Limiti ne Burda ?? siteye baktim ama goremedim
hic odeme alan birisini duydun yada gordunmu ?? uploading.com satlik olarak gozukuyor sedo da
birde 5$ cok asiri bir miktar sayet ben buraya upload etsem 5$a gore bana en az 15-20$ getirisi olur guzel bir sey ama hic zannetmiyorum oduyeceklerini.

Sönmez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Upload limiti 300 Mb. Ödeme almadığımı belirttim ancak kullanıpta alan varsa açıklarsa hep beraber görürüz. Rapid`e bedava yükleyene kadar en azından burayı deneyip sonucu görürüz..

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sönmez' Alıntı:
Upload limiti 300 Mb. Ödeme almadığımı belirttim ancak kullanıpta alan varsa açıklarsa hep beraber görürüz. Rapid`e bedava yükleyene kadar en azından burayı deneyip sonucu görürüz..
Rapid e bedava upload eilmiyor megayada ayni sekilde rapid puan veriyor ben gerci rapidi kullanmiyorum megayi kullaniyorum oda 1000 download a 1$ veriyor ortalama su siralar 3000-4000 upload oluyor hepsini megaya yuklensem en az 7bin 8 bin download olur senin dedigin gibi ise uploading.com ayuklensem hepsini en az 25-30$ getirisi alir ama satilik olayi mide bulandiriyor

GreeNEyeS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Telekom kapatamaz sadece Turk iplerin girisini banlar :) Yani sadece bizi mahrum etti Yakinda rapide falanda giremezsek hic sasmam.

Ama bu dedigin olay ozellikle forum siteleri icin guzel uyeler paso indiriyo o tur sitelerden

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5